Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

WAŻNE! Sonda wyborcza: Komunikat administratora


Z uwagi na odnotowane liczne przypadki nadużyć podczas oddawania głosów w sondzie zmuszeni byliśmy usunąć z wyników sondy głosy oddawane wielokrotnie przez tych samych użytkowników. Prosimy uprzejmie o właściwe oddawanie głosów na swoich kandydatów. Głosowanie potrwa do 10 października br. do północy. 

Sonda: 26.09, godz. 14:10

Administracja portalu //codziennikmlawski.pl

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

38
KOMENTARZE

avatar
1500
mławianka
Gość
mławianka

Oszuści sondy zwolnili, ale nie ustąpili – taka prawda.

mławiak
Gość
mławiak

Taka sytuacja: przed wyborami chodzą od drzwi do drzwi i zachęcają do głosowania, całe wycieczki różnych barw i maści. Nagabują. Oczywiście każdy ma wolny wybór, może nie wpuścić. Ja mam taką zasadę, że delikwentów nie zapraszam pod strzechę, a znam przypadki takich, co porozmawiali i decyzję swoją pod wpływem zmienili. Podobnie tu, można dać znać znajomym o sondzie i jak będą mili, oddadzą głos. Ja głosu nie oddaje, bo nie mieszkam w Mławie i nie chcę zaburzać wyniku, bo po co? Myślę, że sonda daje nam pewien obraz nastrojów, od pierwszych chwil czuć ostrą rywalizację zwł. pomiędzy Kowalewskim a Burchackim,… Czytaj więcej »

mławiak
Gość
mławiak

PS co do nicku — wyjaśniam — jestem mławiak z urodzenia, obecnie już nie z zameldowania

z bliska
Gość
z bliska

Może i tak jest, bo w sądzie się nie płaci, a w plebiscycie trzeba wysląć płatnego SMS. Ale za to sukces w plebiscycie odniósl nasz włodarz Burmistrz Kowalewski zajął 4 miejsce, uzyskując 22 głosy. oby to powtórzyło się w wyborach, bo widać że po tym wyniku, jakoś mieszkańcy nie pałają i nie darzą wielką sympatią Kowalewskiego. To jasny sygnał dla nas mieszkańców że czas na zmiany. MŁAWA POTRZEBUJE ZMIAN !!!!

MłAWIAK
Gość
MłAWIAK

Zagłosuję na Pana Marka Kiełbińskiego. Poznałem Jego program wyborczy i popieram te zmiany i co chce zrobić dla rozwoju Mławy. Popieram tego kandydata.

Anonim
Gość
Anonim

A co ten Pan Kiełbiński ma w swoim programie?

z bliska
Gość
z bliska

Pan Kiełbiński ma to samo w programie co kandydat na Radnego WRZYSZCZ, Panie WRZYSZCZ będąc Radnym II I III kadencji dał się Pan już poznać Mławiakom z nic nie robienia, w swych działaniach był Pan mało skuteczny a sukcesy innych po latach przypisuje Pan sobie. Jak to się stało że będąc takim znanym SOLIDARNOŚCIOWCEM dopuścił Pan do upadku takiej firmy jak SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA?? Widać że w PIS mają schronienie osoby które doprowadziły do likwidacji Zakladów Mięsnych, Łukasik, no ALE ZA ZASLUGI ma tytuł „KOMBATANTA TAKIM SAMYM AKTYWISTĄ jest Wrzyszcz tak działał że Mleczarnia upadla, tylko nie zdążył sobie załatwić tytułu,… Czytaj więcej »

Tomek
Gość
Tomek

Właśnie zerknąłem na wyniki sondy. Jak jest uczciwie to Moszczyński dołuje. Uczciwie powiem, że cieszę się z tego powodu. To hochsztapler!

Patryk
Gość
Patryk

Kiełbiński to najuczciwszy kandydat.

Marcin
Gość
Marcin

Jak zweryfikowali głosy to Moszczyniak ze stówki nie wychodzi i prędko nie wyjdzie. Dotkliwa porażka.

Anonim
Gość
Anonim

Czy mogę wiedzieć skąd ta nagonka na Pana Moszczyńskiego?

Mario
Gość
Mario

A kto to jest Pan Moszczyński? Przepraszam, ale naprawdę nie znam.

dociekliwy
Gość
dociekliwy

Chyba trzeba zmienić sondę bo kandydat PiS dalej nie zarejestrowany na stronie PKW a tin minął

Qwerty
Gość
Qwerty

No i wszystko jasne, wiesiu sondę unieważnił bo przegrywa biedaczyna z kretesem!

wyborca
Gość
wyborca

Proszę czytać ze zrozumieniem Qwerty to nie wiesiu,
Wszyscy zostali na swojej pozycji tylko on wrócił na swoje 4 miejsce.
Sztuczne podbijanie głosów świadczy o słabym poparciu i etycznej miernocie. To wstyd dla miasta, że ludzie cenę oddają duszę diabłu i nazywają się jedyną prawicą. Szok!

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Pan Wiesław to jedyby słuszny wybór, jak Pan może mówić, że zasługuje On na czwarte miejsce?!?!

Gościu
Gość
Gościu

Jedynie pan Kielbinski ma teraz więcej głosów niż przed odjeciem. Resztę pozostawiam bez komentarza.

Gość
Gość
Gość

A wy nadal z tą sondą.
Może oddać kilkanaście głosów z bardzo egzotycznych lokalizacji, żebyście zrozumieli, że tego typu sondy nie są wiarygodne?
No ok, to mogą być głosy od Mławian na wycieczkach zagranicznych 😉

Stały bywalec
Gość
Stały bywalec

Już pokazaliście, że można. Teraz się za przeproszeniem odwalcie i pozwólcie toczyć się sondzie własnym „życiem”.

rrtt
Gość
rrtt

TEGO NAPEWNO NIE PRZEPUSZCZĄ od dobrego gospodarza… ja miałbym płacić za SMSa ??? aby coś udowodnić… KOMU ? policjanci od 10 Stycznia 2018 dalej protestują, OPZZ chyba zapowiedział kolejną we Warszawie marsz czy protest, w bastionie PIS w Przemyślu – 200 dwieście pielęgniarek głoduje… już 3 tygodnie… a Tyś jest frankowicz ? banksterzy musieliby oddać 70 miliardów PLN ? uwierzyłeś że prezes Ci to załatwi jak na wagary chodziłeś ??? miast na matematykę… LOT Warszawa po raz kolejny ma sądowy zakaz strajku a szykują się nieuniknione podwyżki prądu, gazu, węgiel ze Syberii jest duzo droższy i z kamieniami oraz jakieś… Czytaj więcej »

Anonim Gal
Gość
Anonim Gal

E urzedasy z Mławy i Ciechanowa do roboty nie ze słuzbowych kompow propagandę uskuteczniacie.
Jak odwalicie kompy z ratusza w
Mlawie i Ciechanowie to Kielbinski wygrywa

Z bliska
Gość
Z bliska

No i okazuje się że najwięksi oszusci, to sympatycy PIS, i tak Kielbinski stracil sporo głosów, na tym przykladzie, widać wyraźnie ze na listach wspierajacych tez moglo być, sporo oszustwa tą Partię jak widac od góry, żeruje tylko na klamstwach i idzustwach. PRECZ Z PISEM!!#

Anonim
Gość
Anonim

Człowieku, blekotu się nażarłeś, toż Kiełbiński nie stracił głosów, najwięcej stracili trzej pierwsi, a procentowo to Pan Moszczyński najwięcej stracił, bo chłopcom zachciało się bawić hakerkę

Anonimowo
Gość
Anonimowo

XDDDD

z bliska
Gość
z bliska

–słuszna uwaga— PRZEPRASZAM ja naprawdę nic się nie nażarłem, po prostu popełniłem błąd. Ale na tą Twoją FORMACJĘ PIS i tak nie zagłosuje. Przykro mi tylko że u Burchackiego też są tacy „artyści”, którzy powinni dostać od niego ostrą reprymendę, to jest spora wpadka u Burchackiego i Kowalewskiego. Dobrze że portal od czasu do czasu bierze opinie uczestników portalu pod uwagę, i szybko reaguje na błędy.

MłAWIAK
Gość
MłAWIAK

Wyszło na to że Kiełbiński to Najuczciwszy kandydat na burmistrza.

mieszkaniec
Gość
mieszkaniec

już kiedyś panu pisałem 26:4 księga przysłów
weź się człowieku lecz

z bliska
Gość
z bliska

Naprawdę! jesteś śmieszny, nie polecaj komuś leczenia i lekarza, skoro sam powinieneś się leczyć, tobie naprawdę potrzebny jest psycholog.

kibic 2
Gość
kibic 2

Z bliska – Ty znowu się ośmieszasz. Kiedy przestaniesz???? Bo to już nawet nie jest śmieszne.

z bliska
Gość
z bliska

No tak –widać że mieszkaniec i kibic 2–to jedna i ta sama osoba, zajmij się lepiej MŁAWIANKĄ, bo dołuje strasznie. Z CIEKAWOŚCI ZAJRZAŁEM TEŻ NA TĄ księgę przysłow, i jest tam zalecenie,żeby z takimi BARANAMI z takimi nickami, nie prowadzić żadnej dyskusji, bo to szkodzi zdrowiu.

Wyborca
Gość
Wyborca

Precz z bandytami z Pisu

Bezsens
Gość
Bezsens

Dobrze wam radzę taka sonda jest bez sensu. Widać ze na jednego z kandydatów oddano niemożliwą ilość głosów. Nawet jeśli usuniecie wielokrotne głosy to i tak można głosować z pewnej przeglądarki gdzie szybko zmienia sie tożsamość a tym samym nr IP i można oddać głos ponownie. Można tak w nieskończoność podobnie jak minusowac i pulsować komentarze na tym portalu. Nie wiem czy komuś chciałoby sie siedzieć i oddawać 500 głosów ale kto wie, jeśli zostanie taka osoba opłacona to wiadomo ze tak. A sondaże potrafią rzeczywistość mocno przekłamac.

Jarząbek
Gość
Jarząbek

Bardzo dobrze – teraz bardziej obiektywny będzie wynik.
Tak w ogóle to ciekawe czy w Mławie weźmie udział w wyborach 4 tysiące mieszkańców…

Kiluminati
Gość
Kiluminati

W Mławie uprawnionych do głosowania jest trochę ponad 10000 w zeszłych wyborach frekwencja była 55% więc łatwo policzyć

Anonim
Gość
Anonim

\Wcale nie jest powiedziane ile % wyborców weźmie udział w tegorocznych wyborach, a Ty już zakładasz, że 55%.

normal
Gość
normal

Dużo wiecej jest uprawnionych. Co Ty bredzisz?

Z bliska
Gość
Z bliska

Nie zanizaj swymi postami, frekwencja, w wyborach, uważam ze tyle osób, odda glosy, na Borchackiego, jak widzisz Pis to sami oszusci.A w wyborach Parlamntarnych przewodzil im niejaki macher SZEFERNAKER i w uznaniu zaslug zostal v-ceministrem u JOJO BRUDZINSKIEGO, PEWNIE TEN CO KRECIL TE PRZEWALY W MLAWIE TEZ LICZY NS JAKĄŚ FUCHE , ale mu się omsknelo. Admnin kazdego dnia wyrzucać tych oszustow poza nawias.

Kiluminati
Gość
Kiluminati

Wkradł się błąd uprawnionych oczywiście jest 20000