Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Lider rozbił GKS. Zwariowany mecz w Szydłowie



Wynikiem raczej hokejowym niż piłkarskim zakończył się sobotni mecz z udziałem Korony Szydłowo. Podopieczni Włodzimierza Gorczycy potrafili wbić rywal z Ostrowii Mazowieckiej trzy gole. Jednak taka zdobycz okazała się za mała, żeby zdobyć choćby punkt.

Po pierwszej połowie nic nie zapowiadało takich emocji. Goście okazali się skuteczniejsi, dzięki temu schodzili do szatni z dwubramkowym zapasem. Wydawało się, że losy rywalizacji są już rozstrzygnięte.

Jak się okazało, trener szydłowian miał jeszcze asa w rękawie. Na początku drugiej połowy wpuścił na murawę Pawła Podlewskiego, a ten szybko dał o sobie znać. Gdy zaczął trafiać, rywale prowadzili 0:3. W ciągu dwóch minut najlepszy snajper Korony skompletował dublet.

To od nowa otworzyło wynik rywalizacji, przewaga gości stopniała do jednego trafienia. Niestety Przemysław Węgierski skapitulował po raz czwarty. Po takim ciosie szydłowianie już się nie podnieśli. W 90. minucie, wykorzystując rzut karny, Dawid Kowalski zaledwie zmniejszył rozmiary przegranej.

Tylko tłem dla lidera z Pułtuska okazali się futboliści strzegowskiego GKS-u. Pierwszego gola stracili już w 3. minucie – ostatecznie Nadnarwianka zatrzymała się dopiero po zaliczeniu pół tuzina trafień.

GKS Strzegowo – Nadnarwianka Pułtusk 0:6 (0:2)

GKS: Bartosiewicz – Kocięda, Gawryszewski, Ronkiewicz, Jakubowski, Dziubiński, D. Gatyński, Pauba, Warecki, Molzych (60. Mączewski), Chojnacki

Korona Szydłowo –  Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3:4 (0:2)

Korona: Węgierski – M. Kowalski (80. Grędziński), Kłos, Sowiński, Kućko, D. Kowalski, Krz. Małecki (70. Kieczmer), Kac. Małecki (46. Podlewski), Różycki, Bartnikowski (85. Machnacki), Podlewski

Pozostałe wyniki VIII kolejki: Troszyn  Makowianka 0:4, Wkra B. – Mazowsze 3:0 – walkower, Żbik – Orzyc 1:0,  PAF – Iskra 1:1, Kryształ – Sona 2:0, Tęcza – Wkra S.  2:1

IX kolejka (29-30 września): Orzyc Chorzele – Korona Szydłowo, Mazowsze Jednorożec – GKS Strzegowo.

RS

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x