Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Członkowie Grupy Nieformalnej Mława Miasto Zabytkowe odznaczeni


Pięciu członków Grupy Nieformalnej Mława Miasto Zabytkowe na wczorajszej sesji rady miasta odebrało z rąk władz miasta medale „Zasłużony dla Miasta Mława”. Odznaczeni zostali: Zbigniew Grzemski, Wojciech Kask, Grzegorz Kaszuba, Tadeusz Stabach i Robert Zaborowski.


Grupa Nieformalna Mława Miasto Zabytkowe od kilkunastu lat zbiera i publikuje dokumenty dotyczące historii Mławy i okolic. Jest też pomysłodawcą i organizatorem kilkunastu wystaw plenerowych ukazujących wybrane fragmenty z historii naszego miasta. Plansze ostatniej z serii takich wystaw oglądać można obecnie na ogrodzeniu parku miejskiego. W imieniu odznaczonych podziękował Tadeusz Stabach. Przy tej okazji nawiązał do historii m.in. budynku MDK, w którym odbywała się uroczystość i przedstawił członków grupy. W podziękowaniu członkowie grupy wręczyli władzom miasta graficzną dokumentację przebudowy wieżyczki ratusza wykonaną przez Niemców w 1939 roku.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
10 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim
Anonim
4 lata temu

A Mlawska Koleją Wąskotorowa się nie interesują

Olek
Olek
4 lata temu

Leszek Ośliżlok – ma ten człowiek prezencję.

Z bliska
Z bliska
4 lata temu
Reply to  Olek

O Może masz i rację, bo z tą lysina,pasuje do Kowalewskiego,.jak ulał, wdaje mi się ze pomyliłeś słowa chyba chodzi ci o to ze ma PRETENSJE, do BURMISTRZA, ze za służenie przez lata tak mało go docenia

z bliska
z bliska
4 lata temu

z TEKSTU WYNIKA ŻE 5 OSÓB, OTRZYMAŁO TO WYRÓŻNIENIE, na zdjęciu są 4 osoby, czyżby tej czwartej nie było, no to teraz Stabach chyba będzie chodził dzień w dzień z tym medalem. Czy możecie pokazać zdjęcie tej 5 osoby, i naprawić swój błąd, bo wygląda to bardzo nie ładnie.

z bliska
z bliska
4 lata temu
Reply to  z bliska

Na innym mławskim portalu jest 5 osób odznaczonych, oczywiście 6 osoba to nasz jasno świecący Pan Burmistrz Kowalewski— no i teraz rozumiem dlaczego takie zdjęcie, BRAWO!! bo widoku tej postaci mamy już dość, ale dobrze że chociaż wymieniliście nazwisko tej 5 osoby.

Anty Burmi
Anty Burmi
4 lata temu

Jednej radnej trza dać jeszcze – bo droga do ul. Marszałkowskiej jest

z bliska
z bliska
4 lata temu
Reply to  Anty Burmi

Anty-Baranie–czy mógłbyś przestać pisać te swoje wypociny, które świadczą tylko o tym że jesteś nie w pełni rozumu, i zasmiecasz ten portal.

Basia
Basia
4 lata temu
Reply to  z bliska

Jak Ci nie pasi to idz do Stasi co w kiblu światło gasi.

Anty Burmi
Anty Burmi
4 lata temu

Był już zamiast Mławianina roku – Kuńszczanin więc wszystko możliwe

Anty Burmi
Anty Burmi
4 lata temu

Ilu tych zasłużonych jeszcze przed wyborami? Brzezik może?

10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x