Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Maluchy z SP 3 też uczestniczyły w ogólnopolskiej akcji „Sprzątanie świata”


Czy można coś dobrego zrobić dla naszej planety? MOŻNA!!!
W piątek 21 września uczniowie  klasy 1a,1b, 2a, 2b oraz przedszkolaki z 0b wzięli udział w ogólnopolskiej akcji „Sprzątanie świata”. Wzięli się do pracy i usunęli śmieci zalegające w naszej okolicy. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu uczniów uzbieraliśmy wiele worków pełnych odpadów.


ksp Mława
Reklama

Tegoroczne działania uświadomiły dzieciom, że wyrzucanie śmieci do wody czy porzucanie w lesie, stwarza zagrożenie dla naszego środowiska. Dziękujemy uczniom za ich zaangażowanie w tę akcję.

Źródło:SP nr 3

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x