Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pożar samochodu w Starych Kosinach


Dzisiaj około godziny 15-tej doszło do pożaru samochodu osobowego Renault Scenic w miejscowości Stare Kosiny (gm. Wiśniewo). Ogień pojawił się w komorze silnika pojazdu. Do działań ratunkowych wyjechał zastęp OSP z Kowalewa i zastęp JRG z Mławy. Zanim jednak strażacy dotarli na miejsce właściciel pojazdu ugasił ogień gaśnicą. W zdarzeniu nikt nie został poszkodowany.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

4
KOMENTARZE

avatar
1500
OBYWATEL
Gość
OBYWATEL

Dlaczego śędziowie nie chcą odchodzić na emerytury?MASAKRA.Ciekawe jak by pracowali na budowie czy chcieli do 80 pracować.

PAMIĘTAMY
Gość
PAMIĘTAMY

WYPADEK ŚMIERTELNY NA PASACH UL KOPERNIKA ,ZBIŁY SIĘ PRÓBKI, W FINE ALTECHU ŚMIERĆ DZIEWCZYNY,KTO WYDAŁ PŁYN ŁATWOPALNY GDZIE UBRANIE OCHRONNE,
?ŚMIERĆ DZIEWCZYNKI 9 LETNIEJ NA CHODNIKU NA PADLEWSKIEGO SPRAWCA UCIEKŁ Z MIEJSCA WYPADKU .ZOBACZCIE JAKI PADŁY WYROKI?JAK ŻYĆ?DOBRZE ŻE JEST PIS I KOŃCZY SIĘ ………….NIE ZAPOMNIMY TYCH NIEWINNYCH OFIAR.

Mechanik
Gość
Mechanik

To już kolejny przypadek po zdarzeniu na ul. Długiej. Szrot nie samochód. Nie chcę go za darmo.

Mlawa
Gość
Mlawa

Wszystko robi tania instalacja LPG