Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Uwaga klienci banków! Aż siedem zapowiada weekendowe utrudnienia


Klienci aż siedmiu banków muszą liczyć się z utrudnieniami w korzystaniu z usług bankowych w czasie nadchodzącego weekendu. To skutek prowadzonych prac serwisowych, które tym razem trwać będą nie tylko w godzinach nocnych.


ksp Mława
Reklama

Na przykład dla klientów Banku Pocztowego  od godziny 20:35 w sobotę do niedzieli do godziny 18 cała bankowość internetowa będzie niedostępna.

Z kolei Bank PKO informuje, że od północy w niedzielę aż do godz. 13 nie będzie można korzystać z serwisu iPKO i iPKO biznes. Nie będą działać również płatności w ramach usługi „Płacę z iPKO”. Od 0:05 do 3:00 niemożliwe będzie korzystanie z aplikacji IKO.

Deutsche Bank zapowiada problemy z systemami db easyNET i db powerNET w sobotę oraz w niedzielę. Wystąpią problemy z szybkimi płatnościami, a czasem też ze zwykłymi płatnościami kartą.

ING Bank Śląski zapowiada przerwę techniczną w nocy z niedzieli na poniedziałek – od północy do godz. 3:00. Zapowiada też problemy z bankomatami, wpłatomatami i z bankowością internetową.

W Banku Millenium utrudnienia mogą wystąpić od 1:00 do 4:00 w niedzielę. Klienci nie wypłacą w tym czasie pieniędzy z bankomatu, nie zapłacą kartą i mogą mieć kłopoty z zalogowaniem się na konto w mobilnej aplikacji.

Euro Bank planuje prace modernizacyjne w noc z piątku na sobotę. Od 23:35 do 4:30 nie działać ma serwis internetowy i aplikacja mobilna. Jeśli chodzi o T-Mobile Usługi Bankowe, to mają się pojawić problemy z wirtualnym oddziałem.

oprac. red

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x