Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wszystko było w kropki. Międzynarodowy Dzień Kropki w SP 3


W tym roku  jako Szkoła Podstawowa nr 3 w Mławie dołączyliśmy do grupy Kropkowiczów z 82 krajów. Znaleźliśmy się pośród ponad 1,2 mln uczestników. Byli tam reprezentanci Nepalu, Indii, Finlandii, Rumuni i wielu innych krajów świata.


Wspólnie obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki czyli święto kreatywnych działań uczniowskich.

Zaczynając od najmłodszych uczniów naszej szkoły, którzy tworzyli wspaniałe dzieła ze swoimi nauczycielami poprzez czwartoklasistów a nawet uczniów klas gimnazjalnych. Na języku polskim pisali zakropkowane listy, malowali świętych na lekcji religii czy rozwiązywali przykłady w zakropkowanych działaniach matematycznych.

Wszyscy przyozdobili swoje stroje kolorowymi kropkami różnej wielkości, a na przerwach grali w gry i robili zdjęcia w szkolnej fotobudce. Zabawie i śmiechom nie było końca.

źródło i fot: SP nr 3

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x