Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

14 latka zaszła w ciążę. Mławska prokuratura ustala z kim


Podczas wizyty w mławskim szpitalu okazało się, że bardzo młoda dziewczyna jest w ciąży. O tym fakcie szpital powiadomił prokuraturę, która wszczęła postępowanie. Niewątpliwym jest, że doszło do obcowania płciowego z osobą poniżej 15 roku życia, a takie postępowanie jest przestępstwem zagrożonym karą od dwóch do dwunastu lat pozbawienia wolności.


ksp Mława
Reklama

– Potwierdzam, że mławska prokuratura prowadzi czynności w sprawie  obcowania płciowego z małoletnią poniżej 15. roku życia. Obecnie trwają czynności zmierzające do ustalenia, kto dopuścił się obcowania. Jedną z metod zawężających krąg osób, które mogły się dopuścić tego czynu będą badania DNA – mówi Marcin Bagiński  Prokurator Rejonowy w Mławie.

Ta skomplikowana ścieżka działań, które musi podjąć prokuratura wynika z faktu, że ciężarna dziewczyna nie chce zdradzić tożsamości ojca dziecka.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
8 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
jacek
jacek
3 lata temu

nic nie zmienia. wszystkich na badania dna będzie baza dla policji.

Mieszkaniec
Mieszkaniec
3 lata temu

Trzeba jeszcze dopisać że 14-latka jest z pochodzenia cyganką

Troglo
Troglo
3 lata temu
Reply to  Mieszkaniec

No to wszystko zmienia

E tam
E tam
3 lata temu
Reply to  Mieszkaniec

I wszystko jasne. Oni tam między sobą to długo wcześniej juz sie ten tego wiec to zadna sensacja.

Cyprian
Cyprian
3 lata temu
Reply to  Mieszkaniec

” mieszkaniec” a jakie ma to znaczenie czy jest to osoba pochodzenia romskiego czy innego? Nikt z Nas nie wie, co tak naprawdę się wydarzyło, że dziewczynka jest w ciąży.
Dziś większość takich nastolatek, ubiera się jakby miały po 20 i paraduja po mieście z pół nagimi posladkami. Pretensje powinny być w kierunku rodziców, że pozwalają właśnie na takie coś,a bardziej styl ubioru, makijażu. Najgorsze jest w tym wszystkim, że jak urodzi dziecko to jaką Ona mu da przyszłość. Szkole skończy zaocznie, jak w ogóle skończy i będzie utrzymywać się z dodatków które daje Państwo. A dziecko wychować ulica.

Anonim
Anonim
3 lata temu
Reply to  Cyprian

A faceci to zwierzaki bezrozumne i rządzi nimi chuć?
Zawsze kobiety winne, faceci nie…

Ten
Ten
3 lata temu
Reply to  Cyprian

Cyganki noszą spódnice długie do kostek.

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x