Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Tomasz Gralewicz Jerzy Rakowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo

Nie ma piękniejszej drogi, jak służyć innym…


Drodzy Państwo

Mam 47 lat, urodziłam się i wychowałam w Warszawie. Od 2009 roku mieszkam w Mławie. Jestem mężatką, mam dwóch synów.

Posiadam średnie wykształcenie. Nie pracuję zawodowo, ale od 20 lat dużo czasu poświęcam na wolontariat, pomagając chorym. W 2016 roku swoje kroki skierowałam do mławskiego szpitala i hospicjum, gdzie mogłam być bliżej najbardziej potrzebujących. Codziennie spotykam się z chorymi i czuję, iż mogłabym zrobić coś więcej… Mam nadzieję, że droga, którą postanowiłam pójść, sprawi, że będę mogła jeszcze bardziej zaangażować się i służyć szerszej grupie ludzi poprzez indywidualne spotkania i realną pomoc.

Bardzo się cieszę, że partia, z której startuję ma w swoim programie wspieranie seniorów. Jest dla mnie zaszczytem troska o tę bardzo ważną – wręcz bezcenną cząstkę naszego społeczeństwa.

Życzę nam wszystkim przemyślanych, mądrych i dobrych wyborów

Z wyrazami szacunku


Świadectwa:

Ewa Małgorzata Chyl kandydatka do Rady Powiatu Mławskiego - świadectwo Maria Nurska

Ewa Małgorzata Chyl kandydatka do Rady Powiatu Mławskiego - świadectwo Grażyna Meredyk

Artykuł sponsorowany

Mat. wyborczy KW Prawo i Sprawiedliwość

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]