Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Nie ma piękniejszej drogi, jak służyć innym…


Drodzy Państwo

Mam 47 lat, urodziłam się i wychowałam w Warszawie. Od 2009 roku mieszkam w Mławie. Jestem mężatką, mam dwóch synów.

Posiadam średnie wykształcenie. Nie pracuję zawodowo, ale od 20 lat dużo czasu poświęcam na wolontariat, pomagając chorym. W 2016 roku swoje kroki skierowałam do mławskiego szpitala i hospicjum, gdzie mogłam być bliżej najbardziej potrzebujących. Codziennie spotykam się z chorymi i czuję, iż mogłabym zrobić coś więcej… Mam nadzieję, że droga, którą postanowiłam pójść, sprawi, że będę mogła jeszcze bardziej zaangażować się i służyć szerszej grupie ludzi poprzez indywidualne spotkania i realną pomoc.

Bardzo się cieszę, że partia, z której startuję ma w swoim programie wspieranie seniorów. Jest dla mnie zaszczytem troska o tę bardzo ważną – wręcz bezcenną cząstkę naszego społeczeństwa.

Życzę nam wszystkim przemyślanych, mądrych i dobrych wyborów

Z wyrazami szacunku


Świadectwa:

Ewa Małgorzata Chyl kandydatka do Rady Powiatu Mławskiego - świadectwo Maria Nurska

Ewa Małgorzata Chyl kandydatka do Rady Powiatu Mławskiego - świadectwo Grażyna Meredyk

Artykuł sponsorowany

Mat. wyborczy KW Prawo i Sprawiedliwość

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]