Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Kierowcom ciężarówek ku przestrodze!


Niedawno zmieniła się organizacja ruchu na ulicach: Batalionów Chłopskich i Dworcowej.  Został tu wprowadzony zakaz poruszania się pojazdów o masie całkowitej powyżej 12 ton.

Przejazd ciężkich pojazdów jest możliwy ciągiem komunikacyjnym ulic: Sienkiewicza, Aleja Świętego Wojciecha , Graniczna, Brukowa i Piłsudskiego oraz wiaduktami. Policja już egzekwuje ten zakaz i zatrzymuje tych, którzy go nie przestrzegają. Na nadesłanym przez czytelnika zdjęciu dwie ciężarówki, zatrzymane wczoraj przez nieoznakowany patrol policji na ulicy Dworcowej.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

12
KOMENTARZE

avatar
1500
Paweł
Gość
Paweł

Co wy piszecie.. cysterny które beda musiały dojechać do stacji paliw beda miały specjalne pozwolenie na przejazd tymi ulicami bo muszą zasilić stacje w paliwo i nie ma innej opcji

Edward smialy
Gość
Edward smialy

I juz mlawska milicja kase zbiera…ofermy

Piotr
Gość
Piotr

Poza tym, kuriozalne, że na Al.Marszałkowskie, dojeździe do dzielnicy przemysłowej, obowiązuje zakaz do 5 ton, a przez obszar cichych dawniej przedmieść, wśród zabudowy jednorodzinnej, mogą jeździć ciężkie ciężarówki. Do tego zabytkowe budynki przy Dworcowej.No ale tu nie ma gruntów deweloperskich.

Piotr
Gość
Piotr

To dziwne, bo policja się tymi ulicami nie interesowała od lat. Przyjechali kilka razy na 0,5 godz., zjedli kanapki w aucie i fajrant. Dziwne, bo to mogłaby być niezła skarbonka dla policji – 90% pojazdów przekracza prędkość i to nierzadko grubo ponad 100km/h. A obecnie znaki ograniczające tonaż są błędnie umieszczone. 1. powinien być znak B5 a nie B18. Tak jak na Marszałkowskiej – B5 plus tabliczka. 2. przed skrzyżowaniami winny być znaki informujące dla kierowców – F5 lub F6. W efekcie nic się nie zmieniło, Al. Deweloperska pusta, a po w/w ulicach pędzą tiry dzień i noc. Wygląda to… Czytaj więcej »

Gosc
Gość
Gosc

A jak maj wjechac i wyjechac z ul.kolejowej hurtownia ryb szrot jak z batalionow jest tam stacja paliw baza firmy nie toz ze nie ma wiaduktu to teraz jeszcze beda musieli sie nauczyc fruwac super moze urzad pracy jakies szkolenie przeprowadzi z fruwania

Mławiak
Gość
Mławiak

Poważnie…. co z tymi co tankuja swoje ciężarówki w hurtowni paliw ? Kolejne nie przemyślane zakrawajace o debilizm pomysły UM

Piotr
Gość
Piotr

Panowie, zrozumcie mieszkańców tych ulic. W wielu domach pękają ściany, elewacje, odpada tynk itp.Nieznośny, nieustający hałas całą dobę, od kilku lat nie można otworzyć okien. Przez wiele lat musieli dojeżdżać do centrum, do szkoły, pracy itp. Ale coś za coś, przynajmniej był cenny spokój. Wszędzie na świecie chroni się przedmieścia.

Anonim
Gość
Anonim

Z tym znakiem jak najbardziej się zgodzę ale wiele aut tankuje tam paliwo i nie mają wyjścia więc ten co ten co wydał zgodę na postawienie takiego znaku bez tabliczki nie dotyczy dojazdu do stacji paliw utrudnia ludziom życie

BOLEK
Gość
BOLEK

A w innych domach na ulicy Żutomińskiej Granicznej Sienkiewicza ściany tynki itp nie będą pękać?. Śmieszne jest nazywanie aleji św Wojciecha obwodnicą. Dla mnie obwodnica miasta powinna w 100% wychodzić poza teren zabudowany jak w Ciechanowie czy innych normalnych miastach.

Don pablo
Gość
Don pablo

Dekiel. Teraz wszystkie auta z tej drogi przeniosą się na jedna możliwa droge do przejechania i dopiero będzie przyjemnie. Zreszta jak się komuś nie podoba to niech się przeprowadzi.
Tam są dwie stacje benzynowe i za dojazdy do tych stacji wlepiają mandaty, zreszta co, teraz maja zwinąć interes czy jak?
Przed tymi wyborami to już się tam im wszystkim w głowach popier***ilo i wymyślają takie bezmózgowe rozwiązania.

Piotr
Gość
Piotr

Oczywiście to ważne, by był dojazd do hurtowni. Ale czy ludzie pamiętają, jak Kowalewski przed ostatnimi wyborami obiecywał przedłużenie ul Kolejowej do wiaduktu Szreńskiego? Bardzo szybko po wyborach się z tego wycofał. Do tego oczywiście problem braku tunelu/wiaduktu.
Czyż to nie jest banda ignorantów ?

Piotr
Gość
Piotr

Statystyki policyjne pójdą teraz w górę