Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Zapłacił za papierosy 500 – złotowym banknotem. Potem oszukał sprzedawczynię na 300 zł


Wyjątkowo sprytny oszust oszukał sprzedawczynię w jednym ze sklepów w Chorzelach (pow. przasnyski). Najpierw zapłacił za paczkę papierosów 500 – złotowym banknotem i odebrał resztę. Potem zrezygnował z zakupu i poprosił o zwrot banknotu. Sam oddając otrzymaną resztę zatrzymał 300 zł i zniknął ze sklepu.


ksp Mława
Reklama

– Do Komendy Policji w Chorzelach zgłosiła się mieszkanka pow. przasnyskiego i powiadomiła o tym, że w dniu 11 września br.  w sklepie w Chorzelach przy ul. Padlewskiego  nieznany sprawca doprowadził ją do niekorzystnego rozporządzeniem mieniem w ten sposób, że zapłacił za papierosy o wartości 16,50 złotych banknotem o nominale 500 złotych. Gdy zgłaszająca  wydała mu resztę w kwocie 484,50 złotych   to mężczyzna zmienił zdanie i stwierdził, że jednak rezygnuje z zakupu tych papierosów. W tym momencie zażądał od sprzedawczyni  oddania  jego  banknotu  o nominale 500 złotych. Gdy pokrzywdzona to uczyniła to sprawca oddał  resztę pieniędzy, którą otrzymał przy zakupie jednak pomniejszoną o kwotę 300 złotych. Po tym fakcie oddalił się w nieznanym kierunku – podaje KPP w Przasnyszu.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x