Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pożegnanie dzielnicowego z Lipowca Kościelnego


W Komendzie Powiatowej Policji w Mławie odbyło się uroczyste pożegnanie asp. szt. Piotra Biedrzyckiego, który po 27 latach służby przeszedł na emeryturę. Komendant Powiatowy Policji, insp. Artur Ryfińki, podziękował odchodzącemu funkcjonariuszowi za wieloletnią, rzetelną służbę.

W piątek, 14 września, w budynku Komendy Powiatowej Policji w Mławie odbyło się pożegnanie asp. szt. Piotra Biedrzyckiego, który przeszedł na zasłużoną emeryturę. Komendant podziękował odchodzącemu policjantowi za nienaganną służbę, pełną dyspozycyjność i zaangażowanie, z jakim realizował obowiązki podczas długich lat służby. Podkreślił, że nie jest to pożegnanie, lecz rozpoczęcie nowego etapu życia i życzył zadowolenia z podejmowanych wyzwań. Do tych życzeń dołączyli funkcjonariusze, pracownicy policji, koleżanki i koledzy.

Piotr Biedrzycki po 27 latach służby odszedł na zasłużoną emeryturę. W powiecie mławskim znany jest jako długoletni dzielnicowy na terenie gminy Lipowiec Kościelny. Współpracował z wieloma środowiskami, służąc pomocą mieszkańcom miasta i gminy.

Przełożeni i współpracownicy dziękowali za wspólną służbę. Życzyli, aby czas emerytury pozwolił na realizowanie wymarzonych pasji.

źródło: KPP Mława/AZ

fot. KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Ewelina
Ewelina
2 lata temu

Kto przy zdrowych zmysłach odchodzi po 27 latach. Chyba musiał.

Mieszkaniec
Mieszkaniec
2 lata temu

za to jeb….. się w głowie.czytac nie umiesz?jesteś tak tępy czy co.Po 27 latach służby to małolat.Cos z twoim myśleniem nie tak.

daro
daro
2 lata temu

parodia żegnają jakiegoś małolata wielce zasłużony ! kpina i żenada

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x