Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery Mława
Logo
meblolux

Pożegnanie dzielnicowego z Lipowca Kościelnego


W Komendzie Powiatowej Policji w Mławie odbyło się uroczyste pożegnanie asp. szt. Piotra Biedrzyckiego, który po 27 latach służby przeszedł na emeryturę. Komendant Powiatowy Policji, insp. Artur Ryfińki, podziękował odchodzącemu funkcjonariuszowi za wieloletnią, rzetelną służbę.Handemade with love Lucky&Berry

W piątek, 14 września, w budynku Komendy Powiatowej Policji w Mławie odbyło się pożegnanie asp. szt. Piotra Biedrzyckiego, który przeszedł na zasłużoną emeryturę. Komendant podziękował odchodzącemu policjantowi za nienaganną służbę, pełną dyspozycyjność i zaangażowanie, z jakim realizował obowiązki podczas długich lat służby. Podkreślił, że nie jest to pożegnanie, lecz rozpoczęcie nowego etapu życia i życzył zadowolenia z podejmowanych wyzwań. Do tych życzeń dołączyli funkcjonariusze, pracownicy policji, koleżanki i koledzy.

Piotr Biedrzycki po 27 latach służby odszedł na zasłużoną emeryturę. W powiecie mławskim znany jest jako długoletni dzielnicowy na terenie gminy Lipowiec Kościelny. Współpracował z wieloma środowiskami, służąc pomocą mieszkańcom miasta i gminy.

Przełożeni i współpracownicy dziękowali za wspólną służbę. Życzyli, aby czas emerytury pozwolił na realizowanie wymarzonych pasji.

źródło: KPP Mława/AZ

fot. KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

avatar
1500
Ewelina
Gość
Ewelina

Kto przy zdrowych zmysłach odchodzi po 27 latach. Chyba musiał.

Mieszkaniec
Gość
Mieszkaniec

za to jeb….. się w głowie.czytac nie umiesz?jesteś tak tępy czy co.Po 27 latach służby to małolat.Cos z twoim myśleniem nie tak.

daro
Gość
daro

parodia żegnają jakiegoś małolata wielce zasłużony ! kpina i żenada