Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zmiana organizacji ruchu na ulicach Batalionów Chłopskich i Dworcowej


W związku z oddaniem do użytkowania Alei Świętego Wojciecha – traktu łączącego ulice Kościuszki i Sienkiewicza – informujemy, że z dniem 14 września 2018 r. na ulicach Batalionów Chłopskich i Dworcowej zostaje wprowadzony zakaz poruszania się pojazdów o masie całkowitej powyżej 12 ton.

Zmiany zostają wprowadzone w porozumieniu z Komendą Powiatową Policji w Mławie. Przejazd pojazdów o masie całkowitej powyżej 12 ton jest możliwy ciągiem komunikacyjnym ulic: Sienkiewicza, Aleja Świętego Wojciecha, Graniczna, Brukowa i Piłsudskiego oraz wiaduktami.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

4
KOMENTARZE

avatar
1500
tomek
Gość
tomek

ciekawe co PKP zrobi z tym drewnem na składzie??czym go wywiozą bo chyba nie taczkami?!?ale policji to nie będzie obchodziło że zakaz jest łamany!

Pkp
Gość
Pkp

Drewno czeka na transport kolejowy

Zuza
Gość
Zuza

A TIr-y nadal pędzą, aż tynk ze ścian opada.

Komentarz
Gość
Komentarz

To proszę nagrywać i zgłaszać odpowiednim służbom. Codziennik ani czytelnicy nie zastąpią tu pani.