Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Zmiana organizacji ruchu na ulicach Batalionów Chłopskich i Dworcowej


W związku z oddaniem do użytkowania Alei Świętego Wojciecha – traktu łączącego ulice Kościuszki i Sienkiewicza – informujemy, że z dniem 14 września 2018 r. na ulicach Batalionów Chłopskich i Dworcowej zostaje wprowadzony zakaz poruszania się pojazdów o masie całkowitej powyżej 12 ton.


ksp Mława
Reklama

Zmiany zostają wprowadzone w porozumieniu z Komendą Powiatową Policji w Mławie. Przejazd pojazdów o masie całkowitej powyżej 12 ton jest możliwy ciągiem komunikacyjnym ulic: Sienkiewicza, Aleja Świętego Wojciecha, Graniczna, Brukowa i Piłsudskiego oraz wiaduktami.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
tomek
tomek
3 lata temu

ciekawe co PKP zrobi z tym drewnem na składzie??czym go wywiozą bo chyba nie taczkami?!?ale policji to nie będzie obchodziło że zakaz jest łamany!

Pkp
Pkp
3 lata temu
Reply to  tomek

Drewno czeka na transport kolejowy

Zuza
Zuza
3 lata temu

A TIr-y nadal pędzą, aż tynk ze ścian opada.

Komentarz
Komentarz
3 lata temu
Reply to  Zuza

To proszę nagrywać i zgłaszać odpowiednim służbom. Codziennik ani czytelnicy nie zastąpią tu pani.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x