Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Mrówka Mława oferta gazetka promocje
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Utonął, czy został utopiony w przydomowym szambie?


12 września wieczorem, po godz. 20:00 w miejscowości Ślepowrony (gm. Sochocin, pow. płoński) w przydomowym szambie znalezione zostały zwłoki 51-letniego mężczyzny.  Ciało ujawnili członkowie rodziny zmarłego.

Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


Na miejsce wezwana została załoga karetki pogotowia oraz policja. Wstępnie lekarz nie wykluczył udziału osób trzecich w zdarzeniu. Funkcjonariusze z płońskiej komendy wykonywali na miejscu czynności pod nadzorem prokuratora, a ciało mężczyzny zostało zabezpieczone w prosektorium. Prowadzone jest w tej sprawie postępowanie  zmierzające do wyjaśnienia z jakich przyczyn nastąpił zgon mężczyzny i jak jego ciało znalazło się w zbiorniku.

źródło: KPP Płońsk

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500