Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Jacek Szlachta radny powiatowy podziękowanie wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Pierwsza porażka Konopianki. Kapitalny finisz Tamki


Słoneczne ogrody Mława

Dobiegła końca kapitalna forma Konopianki w rozgrywkach A-klasy. W meczu na szczycie podopieczni Leszka Geska okazali się gorsi od konkurentów z Pokrzywnicy. Natomiast w B-klasie zaimponowała Tamka Dzierzgowo. Do końca walczyła o korzystny wynik w Żurominie.

Po trzydziestu minutach nasi gracze przegrywali 0:2. Zryw w końcówce premierowej partii przyniósł kontaktowe trafienie. Z rzutu rożnego dośrodkował Mateusz Nosarzewski, a celnym uderzeniem głową popisał się Mateusz Pietruś.

Niestety gol „do szatni” nie zdał się na wiele. W drugiej połowie nadal więcej do powiedzenia mieli zawodnicy z powiatu pułtuskiego. Dołożyli kolejne dwie bramki, które na dobre rozstrzygnęły losy konfrontacji.

Niesamowity powrót w wyjazdowej rywalizacji w Żurominie zaliczyli reprezentanci Tamki Dzierzgowo. W końcówce  przegrywali z rezerwami tamtejszej Wkry 2:4. Sędzia doliczył parę minut do regulaminowego czasu. Nasi gracze skorzystali z tego skwapliwie. Mariusz Dymkowski i Michał Zbysiński zdołali doprowadzić do remisu (wcześniej do bramki trafili Tomasz Grzybowski i Michał Dąbrowski).

Wkra Radzanów ograła Olimp Ciechanów, co zaowocowało awansem na fotel lidera B-klasy. Hat-tricka skompletował Daniel Ziółkowski, jednego gola dołożył Damian Grzywacz.

Żak Szreńsk objął prowadzenie w domowej batalii z Gryfem Kownaty Żędowe. Jednak w dalszej części spotkania rzeczywistość okazała się brutalna dla zawodników prowadzonych przez Marka Dobrowolskiego. Zostali rozbici 2:8 – bramki dla szreńszczan strzelili Sebastian Wróblewski i Paweł Rudnicki.

 A-KLASA

GKS Pokrzywnica – Konopianka Konopki 4:1

Konopianka: Ankiewicz – Marach, Kosiewicz, Tereszkiewicz (46. Jarzynka), P. Łapuć (70. Kobielski), Kwiatkowski (75. Klimek), M. Nosarzewski, K. Nosarzewski (85. Smaga), Zając, Pietruś, Lis (46. Skura)

V kolejka (15-16 września):  Konopianka Konopki – Kurpik Kadzidło

B-KLASA

Wkra II Żuromin – Tamka Dzierzgowo 4:4 (1:0)

Tamka: Sodoma – Woźniak, Szypulski, Kwiatek, Dymkowski, Gzybowski, Wójtowicz, Dąbrowski (84. Puźmirowski), Sobiecki (86. Jakóbiak), S. Krajewski (68. Nadrowski), Michał Zbysiński

Żak Szreńsk – Gryf Kownaty Żędowe 2:8 (1:4)

Żak: J. Michalski – A. Michalski (46. B. Dwużnik), Anbo (76. Pacek), Erymus, M. Barański (51. Stępień), Jurkiewicz (65. Sałyga), Rudnicki, Rybicki, Wieczorek, Wróblewski, Zakrzewski

Wkra Radzanów – Olimp Ciechanów 4:1 (2:0)

Wkra: Żółtowski – Kosiorek, Naguszewski (75. Piórkowski), Melkowski (88. Wojdowski), D. Szpinda (89. Gralewicz) , Rutecki, Czernik (85. G. Grabowski), Dziurliowski (80. Siemianowski), Kalinowski, Grzywacz (45. Strzelec), Ziółkowski (90. Stryjewski)

IV kolejka (15- 16 września): Gladiator Słoszewo – Żak Szreńsk, Orzyc II Chorzele – Wkra Radzanów, Tamka Dzierzgowo – pauza.

RS

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500