Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Martwy mężczyzna w bloku w centrum miasta


Dziś kilka minut przed godziną 10 – tą mławscy strażacy użyli podnośnika hydraulicznego, by pomóc policji dostać się do jednego z mieszkań w bloku przy Starym Rynku. Służby ratunkowe zaalarmowali sąsiedzi, zaniepokojeni kilkudniowym brakiem oznak życia w jednym z mieszkań. Na miejscu okazało się, że mieszkający samotnie mężczyzna nie żył już od kilku dni.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

8
KOMENTARZE

avatar
1500
Jarząbek
Gość
Jarząbek

Pośpiech, brak na wszystko czasu, stresująca praca i ludzie zapominają, nie mają czasu żeby zadzwonić do bliskich, do rodziców, o dalszej rodzinie nie wspominając. Myślę, że to nie jest tylko znieczulica, którą staramy się wytłumaczyć wszystko, to po prostu tempo życia, odkładanie spraw na później. Rodzice nie mają czasu i siły czasami na bliski kontakt z własnymi dziećmi w domu, a mowa o bliskim kontakcie ze swoimi rodzicami. Takich śmierci w samotności, we własnych czterech ścianach jest coraz więcej i ta liczba będzie systematycznie rosła, bo ludzi w podeszłym wieku, mieszkających samotnie jest coraz więcej tak w blokach jak i… Czytaj więcej »

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Tu najwazniejsze jest wychowanie dzieci

Ewa
Gość
Ewa

Czas najwyższy zająć się osobami starszymi,tyle ich dookoła nas…

Michał
Gość
Michał

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie a światłość wiekuista nich nad nim świeci. Niech odpoczywa w spokoju wiecznym. Amen.

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Proszę księdza dziękuję za slowa tej modlitwy.

Ania
Gość
Ania

Któryś raz z kolei taka sytuacja u nas w mieście. Przykre…

Paula
Gość
Paula

Przykre jest to że rodziny nie interesują się starszymi ludźmi… A mieszkają nie daleko.

Z bliska
Gość
Z bliska

Sluszna uwaga, ale w obecnych czasach, rodziny interesuje to kiedy bedzie wolne, mieszkanie, po dziadku , czy wujku. I to jest prawdziwa znieczulica.