Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Narodowe Czytanie 2018 w Gminie Stupsk


Podczas tegorocznej edycji w 2955 miejscach na całym świecie czytano „Przedwiośnie” Stefana Żeromskiego. Czytaliśmy również i my.


ksp Mława
Reklama

Do czytania zgłosiło się 10 osób, wśród nich byli wójt gminy Stupsk Jacek Świderski wraz z żoną, radny rady powiatu mławskiego pan Jacek Szlachta, pracownicy biblioteki, mieszkańcy gminy i młodzież, która swoją obecnością dała piękny przykład patriotyzmu. Tegoroczna akcja oprócz jej stałego, głównego celu, którym jest promocja czytelnictwa jest też formą uczczenia jubileuszu 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Wspólne czytanie lektury pozwoliło nam jeszcze bardziej przybliżyć się do doświadczeń sprzed wieku i nakłoniło nas do wspólnej debaty nad kształtem II Rzeczypospolitej.

autor i fot.: GBP w Stupsku

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Jarząbek
Jarząbek
3 lata temu

Szanowna Redakcjo czekam z niecierpliwością na galerię zdjęć z Narodowego Czytania w Bibliotece Miejskiej, czyżbyście tam nie dotarli, tak jak ja?

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x