Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

100- lecie odzyskania niepodległości w Galerii 13


Galeria 13 mieszcząca się w Centrum Medycznym przy ul. Żwirki 26 w Mławie zaprasza do obejrzenia bardzo interesującej i na czasie wystawy dokumentalno-fotograficznej, upamiętniającej 100-lecie niepodległości Polski „Rok dla niepodległej”.


ksp Mława
Reklama

Na ośmiu dużych planszach można zobaczyć 52 skany zdjęć i dokumentów z podpisami oraz kalendarz wydarzeń historycznych od lipca 1914r do stycznia 1919r przedstawiający po kolei zdarzenia i okoliczności które doprowadziły do odzyskania wolności.

Premiera tej wystawy miała miejsce na początku roku w szkolnej Galerii „E” przygotowanej przez nauczycielki-bibliotekarki Zespołu Szkół nr 4 im. Obrońców Mławy z Września 1939r Elżbietę Kwiatkowską i Bogumiłę Pawłowską.

Wystawę można zwiedzać do 6 października  br. od poniedziałku do soboty w godzinach otwarcia przychodni. Poleca i zaprasza opiekun Galerii 13 Janusz Dębski.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Z bliska
Z bliska
3 lata temu

Bardzo ciekawa, wystawa, lepsza od tej na płocie. Polecam godna obejrzenia.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x