Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Znaleźli portfel z gotówką oraz dokumenty i oddali policji


Czy w dzisiejszych czasach są jeszcze gentlemani? Okazuje się że tak. Są na pewno w naszym powiecie. Jak informuje mławska policja, dwaj mężczyźni znaleźli portfel z dokumentami i gotówką – jak się potem okazało – należący do mieszkańca Bieżunia. Uczciwie przekazali wartościowe znalezisko policji, a przez nią właścicielowi.


ksp Mława
Reklama

– W miniony weekend do Komendy Powiatowej Policji w Mławie wpłynęło telefoniczne zawiadomienie o znalezionym  portfelu z dokumentami. Na wskazane miejsce wysłano dyżurny patrol, gdzie czekali dwaj znalazcy. Portfel przekazano policjantom. Okazało się, że w środku znajdują się pieniądze w kwocie ponad 3 tys. złotych oraz dokumenty na nazwisko mieszkańca Bieżunia. Policjanci szybko skontaktowali się z mężczyzną, na którego wystawione były dokumenty. Okazało się, że zdążył już zgłosić zagubienie. Dzięki obywatelskiej postawie, jeszcze tego samego dnia zguba trafiła do właściciela, który nie krył szczęścia z jej odzyskania, ale i z podziwu dla uczciwości znalazców. Gratulujemy dwóm Panom honorowego zachowania i postawy godnej naśladowania! – podaje KPP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
z bliska
z bliska
3 lata temu

No i tak szczęśliwy znalazca z pewenością zaprosił Panów na kawę i lody, a może zapomniał im nawet z tego szczęścia PODZIĘKOWAĆ.

Jarząbek
Jarząbek
3 lata temu
Reply to  z bliska

To chyba nie znalazca szczęśliwy, tylko ten co zgubił, a Ci panowie co znaleźli… trudno powiedzieć czy nawet podziękował panom, pewnie nie, jeśli czyni to policja.

Z bliska
Z bliska
3 lata temu
Reply to  z bliska

Tak to mój błąd, myslalem o tym Panu ktory , zgubił ten portfel, ciekawe ale ci ktorzy znaleźli, w przyszłości sie za stanowią co z tym fantem zrobić. Wydaje mi się że są przepisy, ktore mówią o jakims procencie od kwoty dla znalazcy.

Jarząbek
Jarząbek
3 lata temu
Reply to  Z bliska

Uważaj, bo powiedzą, że jesteś materialistą i myślisz tylko o pieniądzach.
Są przepisy i co z tego… przepisy sobie, życie sobie.
Mam nadzieję, że ten szczęśliwy facet pójdzie po rozum do głowy i przynajmniej publicznie złoży podziękowania tym porządnym, uczciwym. Podziw podziwem, a podziękowania za odzyskanie kasy powinny być.

Z bliska
Z bliska
3 lata temu
Reply to  Jarząbek

A na co mam uważać Jarzabek, nalezy pisac tak jak się zeczy mają, mysle że właściciel portfela i tej kasy poczuje się w obowiązku, i dotrze do uczciwuch znalazców, a nawet gdyby tak było, czy Ty nie myślisz o pieniadzach.

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x