Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wystawa obrazów Janusza Kuklewicza w Bibliotece Pedagogicznej, zapraszamy


Mławska Filia Biblioteki Pedagogicznej w Ciechanowie zaprasza do obejrzenia wystawy rysunków satyrycznych Janusza Kuklewicza pt. „Co w trawie piszczy”. Kolorowe ilustracje ze śmiesznymi dialogami wprowadzają w dobry nastrój. Przywołują często sytuacje z życia wzięte.


ksp Mława
Reklama

Janusz Kuklewicz urodził się 30 maja 1967 r. w Lidzbarku Welskim. Z wykształcenia ekonomista, bibliotekarz, plastyk. W latach 1999-2012 dyrektor GOK w Płośnicy, opiekun orkiestry dętej, która istnieje do dziś. Rysuje od dziecka. Brał udział w kilku międzynarodowych konkursach rysunkowych. Jego prace można było oglądać w różnych galeriach na północnym Mazowszu oraz wydawnictwach regionalnych i ogólnopolskich. Twórca teatralny i kabaretowy. Ma na koncie wiele scenariuszy dla amatorskich teatrów dziecięcych i młodzieżowych. Nagrodzony oznaką Zasłużony Działacz Kultury. Obecnie. Obecnie dyrektor Żuromińskiego Centrum Kultury.

Wystawę można oglądać do 12 października w godzinach pracy biblioteki (8-17).

Źródło: MFBP w Ciechanowie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Pisgłup
Pisgłup
3 lata temu

Realy? To jest śmieszne?
Napiszcie w końcu, że w Mławie niemiłosiernie śmierdzi kurami, przebrzydły odór. Mława śmierdzi!

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x