Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Świerkowe Wzgórze Mława ul. Zabrody Osiedle domy działki
Logo
meblolux
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Krzysztof Zembrzuski z Osówca w 5. edycji „Rolnik szuka żony”. Czy spełni się jego marzenie?


fot. vod.tvp.pl/Screen

Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


Ruszyła kolejna już edycja kultowego programu „Rolnik szuka żony”. Po raz piąty Marta Manowska odwiedziła rolników, którzy otrzymali najwięcej listów od kandydatek na ich wybranki – wśród nich znalazł się rolnik z pobliskiego Osówca (pow. przasnyski), Krzysztof Zembrzuski. 

Krzysztof to 26-letni kawaler urodzony w Przasnyszu. Ma 178 cm wzrostu, jest ufny, spokojny, pracowity, uczynny i ugodowy (w granicach rozsądku). Z zawodu rolnik, hoduje bydło i uprawia zboże. Z zamiłowania majsterkowicz i fotograf. W wolnym czasie spotyka się ze znajomymi, chodzi do dyskoteki i na basen.

Czy spełni się marzenie Krzysztofa, który wierzy w miłość idealną i uważa, że „Rolnik szuka żony” pomoże mu stworzyć taki związek? Przekonamy się śledząc losy bohaterów w kolejnych odcinkach programu.

Trzymamy kciuki! 🙂

Pierwszy odcinek nowej serii „Rolnik szuka żony” wyemitowano 2 września br. w telewizyjnej Jedynce; można go obejrzeć tutaj:  https://vod.tvp.pl/video/rolnik-szuka-zony,odc-1v,38783075

Kolejne pokazywane będą w każdą niedzielę o godz. 21:15.


źródło: rolnikszukazony.vod.tvp.pl/oprac.red.

 

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500