Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Uśmiechnięte twarze, radość i odświętnie ubrani uczniowie. W SP 3 rozpoczęto nowy rok szkolny


Uśmiechnięte twarze, radość i odświętnie ubrani uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Mławie już od wczesnych godzin rannych wędrowali do placówki, aby wspólnie z dyrekcją, nauczycielami i kolegami rozpocząć nowy rok szkolny.


Po wprowadzonym sztandarze i odśpiewanym hymnie szkoły, najmłodsi uczniowie z lekkim podekscytowaniem zapoznawali się z wychowawcami przedstawianymi przez dyrektora placówki Jarosława Jabłonowskiego.

Zarówno uczniów jak i nauczycieli czekają nowe wyzwania, wrażenia, przyjaźnie, odkrywanie świata i obowiązki, ale jak zawsze w atmosferze współpracy.

autor i fot.: Szkoła Podstawowa nr 3 w Mławie

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x