Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Uroczyste pożegnanie mławskiego profilaktyka


30 sierpnia 2018 r. w Komendzie Powiatowej Policji w Mławie odbyło się pożegnanie Pani Kamili Nosarzewskiej z Zespołu Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii. Nasza profilaktyczna od 3 września będzie pracować w Komendzie Powiatowej Policji w Ciechanowie na podobnym stanowisku. Komendant Powiatowy Policji insp. Artur Ryfiński w imieniu całej jednostki, podziękował Pani Kamili za 11 lat rzetelnej pracy oraz życzył wszelkiej pomyślności, a także zadowolenia z podejmowania kolejnych wyzwań w pracy oraz życiu prywatnym.

Podczas czwartkowej uroczystości Komendant Powiatowy Policji insp. Artur Ryfiński w obecności policjantów i pracowników cywilnych podziękował Pani Kamili Nosarzewskiej za 11-letnią owocną współpracę. Pani Kamila Nosarzewska z Komendą Powiatową Policji w Mławie związana była od 2007 roku. Swoją współpracę z Policja rozpoczęła na stanowisku sekretarki Komendanta Powiatowego Policji w Mławie, następnie w marcu 2016 roku została przyjęta na stanowisko st. technika w Zespole Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii. Każdy funkcjonariusz i pracownik cywilny miał okazję współpracować z Panią Kamilą. Natomiast pracując, jako profilaktyk mławski współpracowała również z przedstawicielami szkół powiatu mławskiego, od których otrzymywała pisemne podziękowania za przeprowadzenie ciekawych i pouczających spotkań profilaktyczno – edukacyjnych dotyczących bezpieczeństwa z dziećmi i młodzieżą.

Komendant Powiatowy Policji w Mławie życzył Pani Kamili Nosarzewskiej wszelkiej pomyślności, a także zadowolenia z podejmowanych kolejnych wyzwań w pracy oraz w życiu prywatnym.

Do życzeń przyłączyli się również I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Mławie podinsp. Krzysztof Hincman a także funkcjonariusze, pracownicy policji, koleżanki i koledzy.

źródło: mł. asp. Aneta Prusik/KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

6
KOMENTARZE

avatar
1500
Mlawiak
Gość
Mlawiak

Pan o włosach w kolorze mocny siwy już dawno powinien odejść.

Przejazdem
Gość
Przejazdem

A ty powinieneś w takim razie kwiatki wąchać… od spodu.
Miło ci teraz?

karany
Gość
karany

a kiedy odejdzie ten siwy pan już czas najgorszy policjant a ten niski najwredniejszy

Przejazdem
Gość
Przejazdem

a ty najgłupszy, ale jak się siedziało za kratkami, to nic dziwnego, że ma się awersję do policjantów

Takietam
Gość
Takietam

Cóz, chociaż mamy mozliwośc ich zobaczyc

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Trutu tutu tru tu tu tu
Pamietam jak pania przyjmowano i dzieki komu a kogo to interesuje jak zwalnia sie 10 osób z lg to interesuje to kogoś