Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Uroczyste pożegnanie mławskiego profilaktyka


30 sierpnia 2018 r. w Komendzie Powiatowej Policji w Mławie odbyło się pożegnanie Pani Kamili Nosarzewskiej z Zespołu Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii. Nasza profilaktyczna od 3 września będzie pracować w Komendzie Powiatowej Policji w Ciechanowie na podobnym stanowisku. Komendant Powiatowy Policji insp. Artur Ryfiński w imieniu całej jednostki, podziękował Pani Kamili za 11 lat rzetelnej pracy oraz życzył wszelkiej pomyślności, a także zadowolenia z podejmowania kolejnych wyzwań w pracy oraz życiu prywatnym.


Podczas czwartkowej uroczystości Komendant Powiatowy Policji insp. Artur Ryfiński w obecności policjantów i pracowników cywilnych podziękował Pani Kamili Nosarzewskiej za 11-letnią owocną współpracę. Pani Kamila Nosarzewska z Komendą Powiatową Policji w Mławie związana była od 2007 roku. Swoją współpracę z Policja rozpoczęła na stanowisku sekretarki Komendanta Powiatowego Policji w Mławie, następnie w marcu 2016 roku została przyjęta na stanowisko st. technika w Zespole Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii. Każdy funkcjonariusz i pracownik cywilny miał okazję współpracować z Panią Kamilą. Natomiast pracując, jako profilaktyk mławski współpracowała również z przedstawicielami szkół powiatu mławskiego, od których otrzymywała pisemne podziękowania za przeprowadzenie ciekawych i pouczających spotkań profilaktyczno – edukacyjnych dotyczących bezpieczeństwa z dziećmi i młodzieżą.

Komendant Powiatowy Policji w Mławie życzył Pani Kamili Nosarzewskiej wszelkiej pomyślności, a także zadowolenia z podejmowanych kolejnych wyzwań w pracy oraz w życiu prywatnym.

Do życzeń przyłączyli się również I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Mławie podinsp. Krzysztof Hincman a także funkcjonariusze, pracownicy policji, koleżanki i koledzy.

źródło: mł. asp. Aneta Prusik/KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
6 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Mlawiak
Mlawiak
4 lata temu

Pan o włosach w kolorze mocny siwy już dawno powinien odejść.

Przejazdem
Przejazdem
4 lata temu
Reply to  Mlawiak

A ty powinieneś w takim razie kwiatki wąchać… od spodu.
Miło ci teraz?

karany
karany
4 lata temu

a kiedy odejdzie ten siwy pan już czas najgorszy policjant a ten niski najwredniejszy

Przejazdem
Przejazdem
4 lata temu
Reply to  karany

a ty najgłupszy, ale jak się siedziało za kratkami, to nic dziwnego, że ma się awersję do policjantów

Takietam
Takietam
4 lata temu

Cóz, chociaż mamy mozliwośc ich zobaczyc

Anonimowo
Anonimowo
4 lata temu

Trutu tutu tru tu tu tu
Pamietam jak pania przyjmowano i dzieki komu a kogo to interesuje jak zwalnia sie 10 osób z lg to interesuje to kogoś

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x