Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Oprawa obrazów grafik luster Mława duży wybór ram Mława galeria autorska Przemysław Zalweski sprzedaż obrazów na zamówienie
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

„Po co nam ten bal?!” – ten wyjątkowy spektakl macie szansę zobaczyć jeszcze raz!


Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Andrzeja Krzanowskiego serdecznie zaprasza na ostatni spektakl operetki „PO CO NAM TEN BAL?!” Jakuba Balińskiego, która cieszyła się ogromnym powodzeniem w maju i czerwcu br. Będzie to pożegnanie nie tylko z tytułem, ale także i samym kompozytorem, autorem libretta i odtwórcą roli Alexa: Jakub Baliński rozpocznie bowiem od października studia na Wydziale Wokalnym Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu.Spektakl odbędzie się w sobotę 15 września o godz. 17:00 w sali koncertowej szkoły muzycznej. Bilety w cenie 10 zł. do nabycia od wtorku 4 września w bibliotece szkoły muzycznej w godzinach jej otwarcia tj, w dni powszednie od 16:30 do 19:00 i w soboty od 9:00 do 14:00, jak również w dniu spektaklu na godzinę przed jego rozpoczęciem.

Streszczenie libretta:

Akcja dzieje się pod koniec lat 20. XX wieku. Do słynnego Grand Hotelu, którego goście szykują się do wielkiego letniego balu, przybywa dziedziczka fortuny Rose Anderson, by zaręczyć się z synem właściciela hotelu. Nie wie, że jej majątek ma posłużyć do spłacenia długów jej przyszłego teścia, który przegrywa wszystkie pieniądze w kasynie. Narzeczony nie przypada do gustu dziewczynie, która niespodziewanie dla samej siebie zakochuje się w Alexie, kelnerze hotelowym. On niestety też nie prowadzi na początku uczciwej gry, zakładając się o Rose z jej narzeczonym. W międzyczasie właścicielka kasyna domaga się spłaty długu ,w przeciwnym razie hotel zostanie wystawiony na licytację. Pojawia się zbiegły więzień, który w przebraniu sporo namiesza w akcji. Zaś pewna celebrytka niczym pracownik kulturalno-oświatowy organizuje hotelowym gościom taneczną rozrywkę. Czy uczucie Rose i Alexa przetrwa próbę czasu? Czy niecne zamiary właściciela hotelu się zrealizują? Czy pewnym nieudacznym złodziejom uda okraść się hotel podczas balu? I czy wszystko skończy się dobrze? Odpowiedzi na te pytania znajdą Państwo podczas spektaklu okraszonego wątkiem miłosnym, ale i komediowym z nieprawdopodobnymi przebierankami, śmiesznymi gangsterami i efektownym tańcem nawiązującym do epoki lat 20. i 30. XX wieku.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!!!

źródło: Michał Gogolewski, PSM Mława

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500