Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Zamknięte drzwi. W środku zwłoki stanie zaawansowanego rozkładu


W niedzielne popołudnie 2 września mławscy strażacy pomogli policjantom dostać się do środka jednego z mieszkań w bloku przy ulicy Padlewskiego. W tym celu użyli podnośnika hydraulicznego i dostali się do wnętrza poprzez uchylone okno. W środku mieszkania znajdowały się zwłoki mężczyzny w stanie zaawansowanego rozkładu, śmierć mężczyzny mogła nastąpić nawet kilka tygodni temu. Sąsiadów zaalarmował mdlący zapach unoszący się na klatce schodowej. Wtedy zawiadomili  służby ratownicze. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzi mławska policja.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
6 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
prosektorium
prosektorium
4 lata temu

Jarząbek w chwili śmierci zaczyna się stan rozkładu.W zależności od mikroklimatu miejsca zgonu rozkład jest w stanie bardziej lub mniej posuniętym . Wystarczy 48 godzin i jest już bardzo „ciekawie”,72 godziny temp. +20 wilgotność średnia i mamy ciało w stanie gigantyzmu . Jarząbku dobrze jest posądzać rodzinę sąsiadów -wystarczy wyskoczyć na weekend i mamy bliskiego w stanie gnilnym po 2-3 dniach .

Jarząbek
Jarząbek
4 lata temu

Niestety, dzieci daleko, rodzic sam jak palec. Dzieci dzwonią od święta, przyjadą raz na rok. Sąsiedzi? w blokach? – nikt nikim się nie interesuje, nikogo nie obchodzi drugi człowiek. Takich śmierci w blokowiskach będzie coraz więcej. Smutne to i przerażające.

Abc
Abc
4 lata temu
Reply to  Jarząbek

Albo można też ewentualnie zagotować sobie taki los na własne życzenie. Co po rodzinie, jak ktoś nie chce podjąć się leczenia i zapija się na śmierć? Dorosła osobę kontrolować 10 razy dziennie? Wystarczy wyjazd najbliższej osoby i już się nic nie poradzi. Mieszkańcy bloku też nieraz są tylko na dziendobry. Skąd ludzie mają wiedzieć czy osoba wyjechała, zmienila tymczasowo miejsce pobytu lub po prostu jest w domu? Nigdy nikogo nie informowałam gdzie i co robie.

kot
kot
4 lata temu

.Kolejny taki zgon
……..Czy ludzie teraz umierają samotnie…..?

Hgf
Hgf
4 lata temu

Padlewskiego koło PKS.

Mławiak
Mławiak
4 lata temu

Na pewno na Padlewskiego?Czy na Długiej?

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x