Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Nowy rok szkolny, w niektórych szkołach nowi dyrektorzy


fot. pixabay


ksp Mława
Reklama

W trzech szkołach gminy Strzegowo i dwóch w gminie Radzanów skończyły się kadencje dotychczasowych dyrektorów. Wójtowie korzystając z uprawnień organu prowadzącego ogłosili konkursy na dyrektorów w następujących placówkach: w gminie Strzegowo – w Szkołach Podstawowych w Dąbrowie i w Niedzborzu oraz w Zespole Szkół w Strzegowie. W gminie Radzanów w Zespole Szkół w Radzanowie oraz w Szkole Podstawowej we Wróblewie.

 W Szkole Podstawowej w Dąbrowie dotychczasowy dyrektor Marek Ściślewski nie stanął do konkursu. Jedyną kandydatką była Marlena Walczak polonistka pracująca w tej właśnie placówce. To ona została powołana na stanowisko dyrektora. W  szkołach w Niedzborzu i Strzegowie dotychczasowi dyrektorzy Joanna Zalewska i Wiesław Popek, byli jedynymi kandydatami w swoich placówkach i będą pełnić funkcje dyrektorów przez kolejną kadencję.

W Zespole Szkół w Radzanowie również nie było niespodzianki. Dotychczasowy dyrektor Witold Okumski był jedynym kandydatem i to on będzie nadal sprawował funkcję dyrektora.

W Szkole Podstawowej we Wróblewie o stanowisko dyrektora ubiegały się dwie osoby. Ostatecznie komisja zarekomendowała na to stanowisko wójtowi Andrzejowi Wójcikowi Wiesława Ludwiczaka, kierującego dotychczas Szkołą Podstawową w Miączynie Małym.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x