Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Marco stracił punkty. Mistrz dogonił lidera


Wróciły rozgrywki Dan-Bud Amatorskiej Ligi Orlika i z miejsca narzuciły ekspresowe tempo. W ciągu trzech dni rozegrano aż dwie kolejki. Nie wszystkie ekipy okazały się gotowe na tak ciężkie wyzwania.


ksp Mława
Reklama

Początek rundy rewanżowej był udany dla futbolistów Marco. Choć spotkanie z niżej notowanym ZTiR-em do łatwych nie należało, komplet punktów wpadł na konto zespołu ze ścisłej czołówki ligi. Zadbał o to niezawodny Krzysztof Stępka.

Ten napastnik nie zawiódł także w kolejnym meczu. Nie przyniosło to jednak sukcesu, bowiem poziom prezentowany przez Jokera okazał się zbyt wymagający. Nie do zatrzymania okazał się szczególnie Karol Roniewicz. Skompletował dublet – to pierwsze takie osiągniecie w sezonie.

Na pozycji lidera utrzymała się FC Kępa, choć rozegrała tylko jedno spotkanie. Owszem Joker zatrzymał Marco, ale już najlepsza aktualnie drużyna była poza zasięgiem. Dawid Szwarc i Marek Waśniewski zgubili czujność obrońców. Strzały obu zawodników ugrzęzły siatce.

Nie odpuszczają Oldboye. Ubiegłoroczni mistrzowie triumfowali w obu rozegranych pojedynkach. Kapitalną strzelecką formą błysnął Andrzej Karpiński. Strzelił cztery gole, wysuwając się zdecydowanie na czoło klasyfikacji najlepszych strzelców.

Wszystko wskazuje, że Czaplicki Team nie dokończy tegorocznej edycji ligi. Outsider oddał już dwa mecze bez walki – trzeci walkower oznacza relegowanie zespołu z szeregu ligowców.

X kolejka (30 sierpnia): Joker – Marco 4:2 (P. Pszczółkowski, M. Jeziorski, K. Roniewicz 2 – K. Stępka, M. Sokół), ZTiR- Zielone Miasto 1:3 (P. Kacperowski – M. Smoliński, K. Dąbkowski, M. Materski), Czaplicki – Easy Net 0:3 – walkower, Oldboy – Mława Team 2:0 (A. Karpiński 2), FC Kępa – pauza

IX kolejka (28 sierpnia): Easy Net – Oldboy 3:4 (T. Włodarski, D. Włodarski, D. Banasiak – A. Karpiński 2, M. Walczak, M. Rogalski), Zielone Miasto – Czaplicki Team 3:0 – walkower, Marco – ZTiR 1:0 (K. Stępka), FC Kępa – Joker 2:1 (D. Szwarc, M. Waśniewski – M. Jeziorski), Miasto Team – pauza

Klasyfikacja strzelców: 20 Andrzej Karpiński (Oldboy), 16 – Mariusz Walczak (Oldboy), 15 – Krzysztof Stępka (Marco)

XI kolejka (4.09): Mława Team – Czaplicki Team, Easy Net – ZTIR, Zielone Miasto – Joker, Marco – FC Kępa, Oldoby – pauza

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x