Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mława. Kłęby dymu – płonęły beczki z mazutem


Kłęby dymu unosiły się nad jednym z placów na terenie dawnych zakładów mięsnych na rogu ulic Kościuszki i Granicznej. Płonęły składowane tam beczki z mazutem (ciężkim olejem opałowym). Ugaszenie pożaru zajęło mławskim strażakom ponad godzinę. W pożarze, który wybuchł około godziny 22 nie ucierpiały żadne osoby. Ogień nie rozprzestrzenił się na stojący w pobliżu budynek, będący pustostanem. Działania gaśnicze prowadziły dwa zastępy z JRG Mława. Policja ustala przyczynę pożaru.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

avatar
1500
prawdomowny
Gość
prawdomowny

trzeba było się pozbyć mazury więc to kiepsko bo i po sprawie.

Z Kościuszki
Gość
Z Kościuszki

Ciekawe ile jeszcze „niespodzianek” jest po byłych zakładach mięsnych i mleczarni. Czy miasto ma nad tym jakąś kontrolę? Czy może aby podzielili na działki i sprzedali? Na głupoty pieniądze są, ale żeby sprawdzić i zobowiązać właściciela do utylizacji lub odpowiedniego zabezpieczenia to już Pana nie ma. Od czego mają tego nowego drona?! Od nagrywania kwiatków lub prywatnych materiałów promocyjnych?!

Anonimowo
Gość
Anonimowo

DRON—ma prowadzić i sprawdzać czy Burmistrz Kowalewski, bezpiecznie dotarł do TRZCIŃCA