Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Mława. Kłęby dymu – płonęły beczki z mazutem


Kłęby dymu unosiły się nad jednym z placów na terenie dawnych zakładów mięsnych na rogu ulic Kościuszki i Granicznej. Płonęły składowane tam beczki z mazutem (ciężkim olejem opałowym). Ugaszenie pożaru zajęło mławskim strażakom ponad godzinę. W pożarze, który wybuchł około godziny 22 nie ucierpiały żadne osoby. Ogień nie rozprzestrzenił się na stojący w pobliżu budynek, będący pustostanem. Działania gaśnicze prowadziły dwa zastępy z JRG Mława. Policja ustala przyczynę pożaru.


ksp Mława
Reklama

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
prawdomowny
prawdomowny
3 lata temu

trzeba było się pozbyć mazury więc to kiepsko bo i po sprawie.

Z Kościuszki
Z Kościuszki
3 lata temu

Ciekawe ile jeszcze „niespodzianek” jest po byłych zakładach mięsnych i mleczarni. Czy miasto ma nad tym jakąś kontrolę? Czy może aby podzielili na działki i sprzedali? Na głupoty pieniądze są, ale żeby sprawdzić i zobowiązać właściciela do utylizacji lub odpowiedniego zabezpieczenia to już Pana nie ma. Od czego mają tego nowego drona?! Od nagrywania kwiatków lub prywatnych materiałów promocyjnych?!

Anonimowo
Anonimowo
3 lata temu
Reply to  Z Kościuszki

DRON—ma prowadzić i sprawdzać czy Burmistrz Kowalewski, bezpiecznie dotarł do TRZCIŃCA

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x