Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Salmonella w mięsie. Lidl wycofuje produkt ze sklepu


fot. ilustracyjne; Pixabay


Sieć sklepów Lidl wycofuje ze sprzedaży tatar wołowy marki „Biernacki”. W partii produktu sanepid wykrył obecność salmonelli.  

Decyzję o wycofaniu podjął sam producent,  Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o., zaraz po tym jak w badaniach wykonanych przez sanepid stwierdzono obecność pałeczek Salmonella.

Wycofany produkt to: Tatar wołowy 200 g z terminem przydatności do spożycia do 03/09/2018 o numerze partii 03218218, sprzedawano go w sklepach sieci Lidl.

– W trosce o bezpieczeństwo konsumentów nasza reakcja była natychmiastowa i przedmiotowy produkt został wycofany ze sprzedaży. Artykuł ten można zwrócić w każdym sklepie Lidl bez okazywania paragonu, a koszt jego zakupu zostanie zwrócony. –  informuje swoich klientów Lidl.

Zwrot towaru dotyczy wyłącznie produktu Tatar wołowy 200 g z terminem przydatności do spożycia do 03/09/2018 o numerze partii 03218218. Wszystkie inne produkty sprzedawane przez Lidl, wytworzone przez Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o., nie są objęte wycofaniem i nie stanowią zagrożenia dla zdrowia konsumentów.

źródło: Lidl.pl/oprac.red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x