Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Ankiewicz i Cichocki z głównym trofeum


Trzeci, a zarazem ostatni turniej cyklu Grand Prix o puchar przewodniczącego Rady Gminy rozegrano w boisku w Dunaju. Główne trofeum zgarnęli Damian Ankiewicz i Łukasz Cichocki. O trzy oczka wyprzedzili w klasyfikacji generalnej braci Łukasza i Piotra Karwackich.


Decydujące zawody zgromadziły na starcie sześć duetów. Liderzy byli pewni sukcesu, ale chcieli zmagania zakończyć z kompletem turniejowych zwycięstw. W Konopkach i Strzałkowie nie mieli sobie równych. W kilku rozegranych pojedynkach nie stracili nawet seta.

Swoje ambicje mieli jednak także konkurenci. Ta uwaga dotyczyła szczególnie najlepszej pary sprzed roku, czyli wspominanego na wstępie rodzeństwa z Wyszyn. Na końcowy sukces szans już nie mieli, ale chcieli powalczyć przynajmniej o drugą pozycję w generalnym zestawieniu. Cel zrealizowali, na dodatek sięgnęli po turniejową wygraną. Najgroźniejszych konkurentów w walce o wicemistrzostwo, czyli Damiana Biernika i Adama Zadrożnego, wyprzedzili o punkt.

Najlepsza ekipa zgarnęła nagrodę w wysokości tysiąca złotych.

Klasyfikacja końcowa turnieju: 1. Damian Ankiewicz, Łukasz Cichocki 26 pkt, 2. Piotr Karwacki Łukasz Karwacki 23 pkt., 3. Adam Zadrożny, Damian Biernik 22 pkt. 4. Krystian Zając, Mateusz Hut 14 pkt., 5. Dawid Głowacki, Dawid Klimkowski 11 pkt., 6. Paweł Ankiewicz, Piotr Ciżewski  6 pkt., 7. Anna Karwacka, Kamil Zadrożny 3 pkt., 8. Hanna Olszewska, Grzegorz Jaworski – 2 pkt.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x