Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Uroczystości pod Mauzoleum Żołnierzy Września 1939 r. w Uniszkach Zawadzkich. Zapraszamy


Przewodniczący Rady Miasta Mława – Leszek Ośliźlok, Burmistrz Miasta Mława – Sławomir Kowalewski oraz gospodarz Wójt Gminy Wieczfnia Kościelna – Jan Warecki zapraszają na uroczystości  79. rocznicy wybuchu II wojny światowej oraz Bitwy pod Mławą, które odbędą się 1 września 2018 r. (sobota) pod Mauzoleum Żołnierzy Września 1939 w Uniszkach Zawadzkich od godz. 18.00.


W programie:

  • przemówienie okolicznościowe
  • złożenie kwiatów pod Mauzoleum Żołnierzy Września
  • zapalenie 864 zniczy pod Pomnikiem Piechura upamiętniających ofiary Bitwy pod Mławą

Delegacje pocztów sztandarowych prosimy o zebranie się na 10 minut przed uroczystościami.

Uprzejmie informujemy, że dla zainteresowanych uczestnictwem w uroczystościach autokar będzie podstawiony na przystanku na Starym Rynku, odjazd o godz. 17.30.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x