Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Śmiertelne potrącenie rowerzysty pod Syberią


Nie żyje 49-letni rowerzysta, który wjechał wprost pod nadjeżdżające samochód osobowy. Do tragedii doszło w niedzielę 26 sierpnia około godziny 13:54 na skrzyżowaniu drogi powiatowej z Syberii do Kipichy i drogi gminnej w kierunku Zdrojków (pow. żuromiński).


Według  ustaleń żuromińskiej policji, 49-letni mieszkaniec gminy Lubowidz  jadąc rowerem drogą gminną dojechał do skrzyżowania z drogą nadrzędną i w ostatniej chwili wyjechał wprost pod jadący samochód osobowy marki Hyundai, którym kierował 54-letni mieszkaniec gminy Lubowidz. Na podstawie śladów  hamowania i i szkodzeń pojazdu policja ocenia, że samochód mógł się poruszać z prędkością około 70 km/h. Jego kierowca był trzeźwy. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KPP Żuromin pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Mławie.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x