Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Osobowy opel kontra ciężarówka na „siódemce” koło Pomnika Piechura


Do poważnie wyglądającego zderzenia osobowego opla z ciężarówką przewożącą artykuły spożywcze, m.in. piwo doszło dziś około godziny 11-tej. Według wstępnych ustaleń włączający się do ruchu osobowy opel uderzył w ciężarówkę, która zjechała do głębokiego w tym miejscu rowu  i wywróciła się na bok. Kierowca ciężarówki został zakleszczony w pojeździe, strażacy użyli narzędzi hydraulicznych w celu uwolnienia go z kabiny pojazdu. Pomocy medycznej wymagał zarówno kierowca ciężarówki jak i kierowca opla. Na „siódemce” ruch odbywa się wahadłowo, ale korki sięgają Alei Marszałkowskiej od strony Mławy a z drugiej strony sięga samej miejscowości Uniszki Zawadzkie.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

10
KOMENTARZE

avatar
1500
Och z wypadkami
Gość
Och z wypadkami

To kto tam tak naprawdę zawinił? Opel czy ciężarówka?

Anonimowis
Gość
Anonimowis

Bawta, bawta się dzieci…

Obserwator
Gość
Obserwator

Pancerny Opel. Rozwalony przód ale stoi twardo na poboczu a ciężarówka fik do rowu.. Opel to siła !

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Glupota w pisaniu, takich postów jak widać też jest siłą, jak nie masz o czym pisać, to nie pisz wcale, oszczędź nam bywalcom portalu, takich postow.

Anonimowa
Gość
Anonimowa

Masz problem to nie czytaj a te nabijanie sobie plusików a komuś minusików jest żałosne.

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Żałosna jesteś sama bo popierasz, tą głupotę owszem mam problem z takimi glupolami, ktorzy piszą takie teksty

Anonimowa
Gość
Anonimowa

To czy popieram coś czy nie to moja sprawa, nie Twoja. To raz. A dwa jeśli mi coś nie odpowiada to tego nie czytam. Proste. Ty skoro jednak masz taki wielki problem z tym to uważaj żeby Ci żyłka nie pękła.

Ktos
Gość
Ktos

Debil

Anonimowa
Gość
Anonimowa

Miło mi, Monika jestem 😉

Paweł
Gość
Paweł

Jak byś był na miejscu i widział co się działo to byś głupot nie pisał, akurat najechałem na wypadek, nagle usłyszałem krzyk w Cb ” LUDZIE DAWAJCIE GASNICE AUTO SIE PALI CZLOWIEK W AUCIE” na szczęście jak już dojechałem do wypadku auto było ugaszone a kierowca z opla wyciągnięty.