Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Gm. Dzierzgowo. Ktoś utopił trzy szczeniaki w studni. Policja szuka sprawcy


Policja mławska ustala sprawcę utopienia trzech szczeniaków. Martwe pieski znaleziono w betonowej studni na opuszczonej posesji. Osobie, która w taki sposób postąpiła, grozić może do trzech lat więzienia.


W poniedziałek policja mławska otrzymała zgłoszenie, że na jednej z opuszczonych posesji gminy Dzierzgowo, znaleziono w betonowej studni trzy utopione szczeniaki. Odnalazł je ojciec właściciela posesji podczas wykonywania prac remontowych. Policja usiłuje odnaleźć sprawcę bestialskiego czynu.

Osobie, która w taki sposób postąpiła, grozić może do trzech lat więzienia. Liczymy na pomoc osób, które mogą coś wiedzieć o sprawcy lub udzielić informacji w danej sprawie.

źródło: mł. asp. Aneta Prusik/KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x