Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Zniszczone kwiaty pod pomnikiem Jana Pawła II


Znów wandalizm w samym centrum miasta. W Mławie nie brakuje niestety takich przypadków. Niszczone były już różne rzeczy – znaki drogowe, ławki, tablice, miejska zieleń, żeliwna pompa, a nawet elementy miejskiego monitoringu. Ostatni przypadek to zniszczenie kwiatów na rabacie przy pomniku Jana Pawła II.


Jak podaje mławska policja 6 sierpnia nieznani jak dotąd sprawcy zniszczyli kwiatową rabatę pod pomnikiem Jana Pawła II. Na powierzchni około 18 metrów kwadratowych zniszczone zostały rosnące tam kwiaty i sadzonki. Szkodę zgłosił policji urząd miasta. Policja prowadzi postępowanie w sprawie o wykroczenie. Sprawcy będą ustalani m.in. poprzez nagrania z miejskiego monitoringu.

Na marginesie tej sprawy, należało by się zastanowić, czy monitoring miejski działa wystarczająco efektywnie i czy jest sprawny. Do redakcji docierają takie sygnały od mieszkańców, że niekiedy monitoring pozostaje niesprawny.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
10 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Mławiak
Mławiak
3 lata temu

Ja tam w geście papieża widzę wyrażnie powiedzenie Mam dosyć tych kwiatów , zanieście je Oooo tam!!! do kwiciarni przy Biedronce Ja rozmyślam i nie będę się waszymi kwiatkami zajmował mławscy zawistni grzesznicy!!!! POSZLI WON!!!!

Obywatel
Obywatel
3 lata temu

Nie muszę lubić strażników ale to nie oni obsługują monitoring i nie ma ich 12. Trochę dokładności w artykule tym jak i innych by się przydało bo tak obrywa się ludziom nie za ich winy od komentujących.

Jarząbek
Jarząbek
3 lata temu
Reply to  Obywatel

Strażników jest 12, proszę sobie zajrzeć na stronę UM:
http://bip.mlawa.pl/artykul/wydzialy-urzedu
i poczytać.
Jeśli strażnicy nie obsługują monitoringu, to kto go obsługuje? Św. Walenty czy może są w UM dodatkowe osoby do obsługi monitoringu? może w UM jest jeszcze dodatkowy wydział do obsługi monitoringu miejskiego, Obywatelu?
Bardzo proszę o dokładne informacje, a nie obronę „uciśnionych”, tj. SM.
Dodam jeszcze, że w tym wykazie pod wskazanym linkiem jak wół pisze, że 4 panów jest od monitoringu. ale ja bym dodał przynajmniej 2 do tej ekipy jeśli czterech się nie wyrabia, bo tych obijających się jest ciut za dużo

Mławianka
Mławianka
3 lata temu
Reply to  Jarząbek

Jeśli już, to „jak wół” jest napisane!

Jarząbek
Jarząbek
3 lata temu
Reply to  Mławianka

Jednak mimo nieprawidłowości zrozumiałaś widzę, a więc po co to zadzieranie nosa.
Ciekawe czy jaśnie pani nie popełnia żadnych błędów?

Jarząbek
Jarząbek
3 lata temu

Ha, ledwo artykuł się ukazał, a już easy net stał z wysięgnikiem w parku pod kamerą – brawo!!!
Dziś tylko mass media mają siłę na jakąkolwiek reakcję władz.

Grześ
Grześ
3 lata temu

A czy czasami nie siedzą – ŚPIĄ przed monitorami emerytowani policjanci ?! Złota robota, i tak „samo coś tam się nagra”. Znajomy chciał sprawdzić. Otworzył ostentacyjnie po okiem kamery piwko. Chodził sobie, spokojnie wypił. Postawił butelkę na chodniku i NIC !!! Obiektyw „zwieszony” 🙂 Wszyscy i już wszystko mają w d.pie w naszym mieście. JAKI PAN, TAKI KRAM. I tyle na temat.

bez odbioru
bez odbioru
3 lata temu
Reply to  Grześ

Z tymi śpiochami to prawda, na rynku nadal odbywają się wyścigi po 22

Mlawiak
Mlawiak
3 lata temu

Masakra MONITORING …. za parking żeby pieniążki wpłynęły dla miasta… kolejny PROBLEM PIRACI DROGOWI tu monitoring ….

Anonim
Anonim
3 lata temu

Pewnie za mało strażników miejskich siedzi przed monitoringiem i nie wiedzą biedacy, które kamery działają, a które nie. Posadzić ich tam ośmiu z tej całej 12-tki, przecież 4–ech do jeżdżenia samochodem wystarczy.
Pewnie zawsze najlepiej działają kamery na skrzyżowaniach tam gdzie są światła.

10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x