Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zardzewiała śmierć, ale wciąż groźna


Fot. ilustracyjne


Mimo że od zakończenia II wojny światowej minęło już ponad siedemdziesiąt lat groźne dla zdrowia , a nawet życia niewybuchy wciąż spoczywają w ziemi. W ostatnim czasie dwóch takich znalezisk dokonali mieszkańcy powiatu przasnyskiego. Natrafili oni na pocisk przeciwpancerny i rakietowy.

Jak podaje przasnyska policja, która zabezpieczała miejsca, w których znaleziono pociski obydwa znaleziono w piątek 24 sierpnia. Pocisk przeciwpancerny znalazł podczas  prac polowych mieszkaniec gm. Krzynowłoga  Mała.  Z kolei mieszkaniec Przasnysza zgłosił, że w rejonie zbiornika wodnego w Karwaczu gm. Przasnysz znalazł  pocisk rakietowy. W obu przypadkach powiadomiono saperów z JW. w Inowrocławiu.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x