Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Zardzewiała śmierć, ale wciąż groźna


Fot. ilustracyjne


Mimo że od zakończenia II wojny światowej minęło już ponad siedemdziesiąt lat groźne dla zdrowia , a nawet życia niewybuchy wciąż spoczywają w ziemi. W ostatnim czasie dwóch takich znalezisk dokonali mieszkańcy powiatu przasnyskiego. Natrafili oni na pocisk przeciwpancerny i rakietowy.

Jak podaje przasnyska policja, która zabezpieczała miejsca, w których znaleziono pociski obydwa znaleziono w piątek 24 sierpnia. Pocisk przeciwpancerny znalazł podczas  prac polowych mieszkaniec gm. Krzynowłoga  Mała.  Z kolei mieszkaniec Przasnysza zgłosił, że w rejonie zbiornika wodnego w Karwaczu gm. Przasnysz znalazł  pocisk rakietowy. W obu przypadkach powiadomiono saperów z JW. w Inowrocławiu.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x