Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Stupsk. Policjanci oznakowali 18 rowerów


Policjanci z Posterunku Policji w Szydłowie, wspólnie z mławskimi profilaktykami, 24 sierpnia wzięli udział w zakończeniu wakacyjnych zajęć z dziećmi w gminie Stupsk pn. „Lokalnie też fajnie”. Policjanci przeprowadzili akcję „Oznakuj swój rower!”. Podczas spotkania oznakowali 18 rowerów.


Gmina Stupsk w okresie wakacji zorganizowała dzieciom bardzo szeroką ofertę letniego wypoczynku. Rozpoczęły się od czternastodniowych kolonii nad morzem, poprzez „Wakacyjne Hece w Gminnej Bibliotece, a kończąc na półkoloniach letnich „Lokalnie też fajnie”.

W piątek 24 sierpnia dobiegł końca wypoczynek na hali sportowej w Morawach w którym udział wzięło 62 uczestników w wieku od 6 do 15 lat. Podczas spotkania policjanci  zachęcali wszystkich właścicieli jednośladów do znakowania rowerów. Procedura polegała na wygrawerowaniu specjalnym przyrządem typu „engrawer”, oznaczenia oraz wydaniu właścicielowi tzw. „dowodu rejestracyjnego” jako poświadczenia rejestracji pojazdu w bazie danych Policji. Mundurowi oznakowali 18 rowerów.

Dziękujemy serdecznie za możliwość uczestnictwa Policji w tegorocznych półkoloniach, a dzieciom życzymy udanego ostatniego tygodnia wakacji i bezpiecznego powrotu do szkoły.

źródło: mł. asp. Aneta Prusik KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
wee
wee
3 lata temu

podrapany w tym szczególnym miejscu ! świadczy o celowym działaniu i jakakolwiek tłumaczenie skutkuje odebraniem roweru posiadaczowi pod kątem nieuprawnionego posiadania – warto jest swoje własności znakować na szereg różnych sposobów aby móc odebrać odnaleziony przez Policję taki własny przedmiot… jakaś rysa tu i tam generalnie złodziejom należy przeszkadzać, zmniejszać wartość swych dóbr… ja wiem iż jest to trudne… chcesz mieć spokój musisz być niejadalny, śmiechu wart, od złodzieja trudno się uwolnić… gorzej gdy kto gotów byłby ci zrobić krzywdę by tylko odebrać błyszczący od chromu i niklu z bajerami wszelakimi gdzie akurat na bocznej drodze czy odludziu… NIE MA ŻADNYCH ZABEZPIECZEŃ PRZED BANDYTĄ !

Anonim
Anonim
3 lata temu

Co daje takie znakowanie rowerów – przecież wystarczy wziąć papier ścierny… i po znakowaniu. Każdy nowy rower ma lepsze oznakowanie fabryczne.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x