Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Jak Kacper i Lucek Mławę 100 lat temu zwiedzali


Grupa nieformalna Mława Miasto Zabytkowe zorganizowało wystawę. Żeby ją zobaczyć, nie trzeba wcale chodzić na jakiś wernisaż, wystarczyć być spacerowiczem bądź przechodniem.  Wystawa znajduje się na planszach umieszczonych u wejścia do parku na ogrodzeniu od strony Żeromskiego. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia i poczytania tejże historii, co w miniony weekend wielu mieszkańców naszego miasta już uczyniło.


fot. Mława Miasto Zabytkowe

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
12 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Kokąrzek
Kokąrzek
3 lata temu

Jarząbek na sołtysa, wójta, burmistrza, prezydenta, papieża! On wie wszystko najlepiej! Jak gospodarz domu z „Alternatywy 4″… „Nad wszystkim czuwa gospodarz domu, nie da on zrobić krzywdy nikomu […]”

Anonimowo
Anonimowo
3 lata temu
Reply to  Kokąrzek

Przeciesz nie wezmą Ciebie nieudaczniku.A Jarząbek, to bardzo aktywny Pan komentujacy na tym portalu mlawskie wydarzenia, i to zawsze, wie gdzie i w kogo celnie uderzyć swym komentarzem. Jesli chcesz wiedzieć to bez JARZABKA, bylo by smutno, dzieki niemu mamy zawsze, ciekawe komentarze TAK TRZYMAJ JARZĄBEK!!!!

Z bliska
Z bliska
3 lata temu
Reply to  Kokąrzek

Wolę Jarzabka, niż ten kwartet, ktory prezentuje, się na zdjeciu, z pewnością dał by sobie radę na wszystkich wymienionych stanowiskach, przez Ciebie, po za tym ze nie mogl by być Papierzem.

Lol
Lol
3 lata temu

JarząbekWystawa to nie billboardy i nie będzie tam jej na stałe

Jarząbek
Jarząbek
3 lata temu
Reply to  Lol

Umiesz czytać?
„nie miejsce na bilbordy itp.” – wystawę można było zrobić w parku, np. przed pomnikiem.

Anonimowo
Anonimowo
3 lata temu
Reply to  Lol

No i powiedzial co wiedział, wystawa wystawą, ale taki” fachowiec”jak Pan Stabach, winien wiedzieć, że płoty nie są do takich wystaw.

mławiak
mławiak
3 lata temu

Ja pierniczę , co za uszczypliwi ludzie , no nic w Tym mieście sie im nie podoba ?

Anonimowo
Anonimowo
3 lata temu
Reply to  mławiak

Jeśli tobie w Mławie podoba się wsxystko, to Twoja sprawa, to dzieki takim fachowcom jak TY jest taki bajzel w Mlawie. Mnie to się nie podoba, a piszę dlatego, aby ten stan rzeczy zmienić, chociarz nie zawsze to się da zmienić, niektore posty, jednak odnoszą skutek.

Rysiek
Rysiek
3 lata temu

Gratulacje Panowie! Jesteście nielicznymi osobami w Mławie co jeszcze chce się cokolwiek zorganizować. Nie słuchajcie głupich i idiotycznych komentarzy, które są aby dla krytyki i zaspokojenia chorego ego pewnych osób. Życzę wam powodzenia w dążeniu do celu i mam nadzieję że uda Wam się zorganizować jeszcze coś więcej. Pozdrawiam.

Anonimowo
Anonimowo
3 lata temu
Reply to  Rysiek

Jeśli uważasz, ze to glupie, i idiotyczne, komentarze, to zaproś ten kwartet, aktywistów, i niech u CIEBIE zrobia taką wystawę na ogrodzeniu. Mnie chodzi tylko oto aby wreszcie w naszym mieście zapanował ład i porzadek.

Jarząbek
Jarząbek
3 lata temu

To jeszcze pozostało od strony Wyspiańskiego zasłonić to ogrodzenie jakimiś plakatami, np. wyborczymi i będzie cudownie. Od strony Reymonta wiszą już jakieś poobszarpywane tablice informacyjne, to od strony Żeromskiego też w niedługim czasie będą wyglądały podobnie.
Jaki park – takie ogrodzenie.
Nie dość, że ogrodzenie zaniedbane, omszałe i rdzewiejące, to jeszcze obwieszone niczym choinka.
Bardzo nieestetyczne to jest.
Treści może i ciekawe, ale nie powinno to być na ogrodzeniu parku, bo ogrodzenie, to nie miejsce na bilbordy itp.

Anonimowo
Anonimowo
3 lata temu
Reply to  Jarząbek

Masz rację Jarząbek—no cóż ale jeśli takie rzeczy a przy tym pomysły ma Pan Stabach–to nie ma się czemu dziwić, a to tylko dlatego że w Mławie od 12 lat nie ma gospodarza., który poprzez swe służby zadbał by o porządki w mieście. Gospodarz obecnie sprawujący władzę, dba tylko o swą reklamę i prezentacje na imprezach okolicznościowych i plenerowych.

12
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x