Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Kapela z Targówka – zagra już dziś na estradzie w parku miejskim


W tę niedzielę nie będziemy musieli przenosić się do warszawskiego Targówka, by posłuchać jednej z najsłynniejszych kapel stolicy, dziś (26 sierpnia) usłyszymy ją w Mławie!


Warszawska Kapela z Targówka wykona najsłynniejsze utwory z repertuaru Stanisława Grzesiuka oraz piosenki retro z lat 20. i 30. XX wieku. Koncert odbędzie się w Parku Miejskim. Start o godz. 18.00.

Organizatorzy serdecznie zapraszają.

oprac. red./źródło: UM Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x