Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Drugi laur Ankiewicza i Cichockiego


Damian Ankiewicz i Łukasz Cichocki ponownie nie mieli sobie równych w turnieju siatkówki plażowej w ramach zmagań o puchar przewodniczącego rady gminy Stupsk. Po triumfie w inauguracyjnych zawodach, tym razem okazali się najlepsi podczas rywalizacji w Strzałkowie.

elektryk Mława
Reklama


Podobnie jak to miało miejsce w premierowej imprezie, na starcie stanęło osiem duetów. Faworytem byli Ankiewicz i Cichocki – górowali nad konkurentami nie tylko warunkami fizycznymi (pierwszy mierzy ponad 190 centymetrów). Także pod względem umiejętności nie mogli sobie wiele zarzucić. Pewni w polu serwisowym, brylowali zarówno w ofensywie jak i przy obronie ataków przeciwników.

Efekt był taki, że po raz drugi zakończyli turniej z kompletem punktów. To sprawia, że przed ostatnią imprezą, zaplanowaną na niedzielę 26 sierpnia (na boisku w Dunaju) mają aż sześć oczek przewagi nad Adamem Zadrożnym i Damianem Bierdnikiem. Tylko wyjątkowo słaby występ, a przy okazji perfekcyjny rywali, może pozbawić liderów głównego trofeum.

Zadrożny i Bierdnik plasują się na drugiej pozycji, w walce o podium liczą się jeszcze dwa inne duety. Łukasz i Piotr Karwaccy oraz Krystian Zając i Mateusz Hut nie powiedzieli z pewnością ostatniego słowa.

Klasyfikacja generalna po dwóch turniejach: 1. Damian Ankiewicz, Łukasz Cichocki  20 pkt., 2. Adam Zadrożny, Damian Bierdnik 14 pkt., 3. Łukasz i Piotr Karwaccy 13 pkt., 4. Krystian Zając, Mateusz Hut  11 pkt., 5. Dawid Głowacki, Dawid Klimkowski 6 pkt., 6. Anna Karwacka, Paweł Ćwikliński 3 pkt., 7-8. Hanna Olszewska, Grzegorz Jaworski i  Paweł Ankiewicz, Piotr Ciżewski Piotr po 2 pkt.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x