Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

W tę sobotę Lady Pank zagra w Ciechanowie. Wstęp wolny


Lady Pank będzie gwiazdą koncertu na pożegnanie wakacji, który odbędzie się 25 sierpnia na zamkowych błoniach. Początek wydarzenia zaplanowany jest na godzinę 18.00. Wstęp będzie bezpłatny.


Jan Maria Jackowski
Reklama

Lady Pank zagra swoje największe przeboje sprzed lat, jak również nowsze utwory. Zespół, którego wokalistą jest Janusz Panasewicz, założony został przez gitarzystę i kompozytora Jana Borysewicza oraz głównego autora tekstów piosenek Andrzeja Mogielnickiego we Wrocławiu w 1981 roku. Artyści w czasie swojej dotychczasowej kariery wydali około 30 płyt.

Przed koncertem Lady Pank na scenie pojawią się jeszcze dwa zespoły: Suczysty oraz Carol Markovsky. Ponadto przewidziane są quizy muzyczne dla publiczności. Na błoniach ustawione zostaną stoiska gastronomiczne oraz przygotowane będą atrakcje dla dzieci.

Organizatorami są Urząd Miasta Ciechanów i Ciechanowski Ośrodek Edukacji Kulturalnej STUDIO.

źródło: UM Ciechanów

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x