Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
koparki koparko-ładowarki szkolenia kursy egazmina państwowy Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Michał Gogolewski otrzymał medal „Zasłużony dla Miasta Mława”


XLIV sesja Rady Miasta Mława rozpoczęła się od wręczenia medalu „Zasłużony dla Miasta Mława” Michałowi Gogolewskiemu, śpiewakowi operowemu, nauczycielowi Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. Andrzeja Krzanowskiego w Mławie


Medal wręczyli burmistrz Sławomir Kowalewski i przewodniczący rady Leszek Osliźlok.

– Obiecuję, że ani ja ani ten medal nie zardzewieją. Jest to dla mnie wielka motywacja, nie przestanę się sam rozwijać, ale nie przestanę też rozwijać młodzieży mławskiej – mówił Michał Gogolewski dziękując za odznaczenie.

RK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

9
KOMENTARZE

avatar
1500
Eee tam
Gość
Eee tam

Może nie ksiądz ale „stary kawaler”

Eee tam
Gość
Eee tam

Zasłużony dla Miasta Mława? ( kiedyś było Mławy ) – większość tych „zasłużonych” to przyjezdni- brak urodzonych w mieście?

Noi
Gość
Noi

No nareszcie tytuł i nagrodę otrzymał jakiś nie-ksiądz.

Green
Gość
Green

!?!? a co z gen. dr Leszkiem Surawskim wg wczorajszej informacji na tym portalu w artkule „Piknik Militarny…” można było przeczytać:
„21 sierpnia (wtorek)
godz. 13.00 – SESJA RADY MIASTA MŁAWA, nadanie gen. dr Leszkowi Surawskiemu Honorowego Obywatelstwa Miasta Mława”

Ramzes
Gość
Ramzes

Fajnie tylko Pan Burmistrz mógłby tak z łaski swojej podać owe zasługi dla miasta wedle których przyznaje to odznaczenie. Niemam oczywiście nic do tego człowieka ale to nie pierwszy raz kiedy przyznawane są odznaczenia bez podania argumentów.

Jarząbek
Gość
Jarząbek

Burmistrz jest jak Prezes (pewnej partii) – nie musi nic uzasadniać „tak mi się podoba i tak robię.”
Teraz przed wyborami będzie więcej odznaczeń, bo chodzi o to żeby każdego dnia na każdym portalu były zdjęcia burmistrza, a dziś to wyjątkowy wysyp.
Niemniej gratuluję Panu Michałowi!

Ramzes
Gość
Ramzes

No to akurat niestety prawda. Najważniejsze żeby wszystko było po myśli UM. Niedawno był komentarz pewnej Pani pod postem na FB dotyczącym budowy chodnika na Sportowej. Był niewygodny to trzeba było go usunąć i zablokować dodawanie komentarzy

Czytelnik
Gość
Czytelnik

To prawda, sprawdziłem bo bardzo mi się podobał i go zapamiętałem 🙂
dzisiaj wchodzę na mmiastomlawa i już komentarza nie ma. Czyżby Pani rzecznik pracowała?
Śmieszne to uciszanie ludu!

Jarząbek
Gość
Jarząbek

Widocznie mmiastomława nie jest naszym miastem tylko miastem urzędasów.