Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

II Otwarte Mistrzostwa Mławy w Beach SocceraMławska Hala Sportowa zaprasza wszystkich sympatyków piłki nożnej plażowej do wzięcia udziału w I Otwartych Mistrzostwach Mławy w Beach Soccera. Turniej odbędzie się w sobotę 25 sierpnia 2018 r. na boisku do piłki nożnej plażowej przy Mławskiej Hali Sportowej. Rozpoczęcie zawodów o godz. 10:00. Zgłoszenia drużyn przyjmowane są do 24 sierpnia 2018 r.

Do rywalizacji mogą przystąpić zespoły składające się min. z 5, a maks. z 12 zawodników.
Zgłoszenie do zawodów należy dostarczyć:
– do sekretariatu w Mławskiej Hali Sportowej
– przez e-mail mhs@mhsmlawa.pl

Szczegółowe informacje dostępne pod nr. tel. 236520027 oraz na stronie internetowej www.mhsmlawa.pl

źródło: MHS Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x