Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Bieżuń. Pies odgryzł część dłoni dwuletniemu chłopcu


fot. ilustracyjne, Pixabay


Do tragicznego zdarzenia doszło w ostatnich dniach w Bieżuniu (pow. żuromiński). Biegający luzem pies odgryzł część prawej dłoni dwuletniemu chłopcu z tej miejscowości. Chłopiec trafił najpierw do szpitala w Żurominie, a potem w Płocku.

Jak ustaliła mławska prokuratura, to postawny pies rasy mieszanej, należący do sąsiada rodziców chłopca, który przemieszczał się swobodnie pomiędzy częściowo ogrodzonymi posesjami. W momencie zdarzenia pies wyskoczył z bramy jednej z sąsiednich posesji i ugryzł chłopca. Pies trafił na obserwację do lekarza weterynarii, a prokuratura prowadzi nadal czynności w tej sprawie. Możliwe jest, że pies ma cechy agresywne, w ubiegłym również miało dojść do pogryzienia osoby przez tego psa, jednak to zdarzenie nie było zgłoszone policji.

red.  

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Mieszkaniec
Mieszkaniec
3 lata temu

ludzie sa bardzo nie odpowiedzialni. Puszczają agresywne psy wolno bez odpowiedzialności. Nie dokonują sterylizacji i młode albo wywożą albo topią szczeniaki w studni, jak w Lączynie Nowym (sprawa badana przez policję) gm. Dzierzgowo.

Pan Starszy
Pan Starszy
3 lata temu

„Biegający luzem pies”

To ma miejsce również w Mławie!!!

Spotykam takie agresywne psy na ul. Morawskiej, Zachodniej i dalej na OKM.

Ten problem trzeba załatwić systemowo – bo narasta i w końcu w Mławie też psy kogoś pogryzą.

Byłem świadkiem jak dziewczyny – nastolatki – na widok takiego bezpańskiego psa stanęły jak sparaliżowane i przerażone czekały którędy pobiegnie dalej.

To jest chora sytuacja. Trzeba zmusić ludzi do zamykania bram, jeśli hodują takie agresywne psy, a te wałęsające się – wyłapać!!!

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x