Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Jedenastolatka ze Sławogóry Nowej wbiegła pod jadące auto


Jedenastoletnia mieszkanka Sławogóry Nowej (gm. Szydłowo) doznała urazów w wyniku potrącenia przez jadący drogą samochód. Dziewczynka przebywa w szpitalu w Ciechanowie, na razie nie wiadomo czy obrażenie są poważniejsze, czy nie. Do zdarzenia doszło 15 sierpnia około godziny 16:40.


Jan Maria Jackowski
Reklama

Jak podaje mławska policja, nastolatka chciała przebiec przez drogę, najprawdopodobniej do zaparkowanego na poboczu pojazdu. Wbiegła wprost pod jadący w kierunku Mławy VW Passat, kierowany przez 30-letniego mieszkańca powiatu mławskiego. Poszkodowaną karetka pogotowia przewiozła do szpitala w Ciechanowie.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x