Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Ścieżka dźwiękowa Mira Kępińskiego z nominacją


Miro Kępiński otrzymał nominację za najlepszą ścieżkę dźwiękową do produkcji „In This Gray Place” na festiwalu Hollywood Dream z International Film Festival w Las Vegas. 


„In This Gray Place”  ukazuje moment z życia głównego bohatera Aarona, który po nieudanym rabunku, uwięziony w szalecie, stawia czoło policji, halucynacjom i ponurej tajemnicy. W obsadzie wziął udział m.in. Phil LaMarr (Pulp Fiction, Family Guy). Produkcja miała swoją światową premierę 13 kwietnia 2018 r. na festiwalu filmowym w Kansas City. Do tej pory film otrzymał liczne nagrody, m.in. za najlepszy film na 307 Film Festival w Wyoming i nagrodę dla Najlepszego Aktora i Reżysera na Atlanta Underground Film Festival.

Nie jest to pierwsze wyróżnienie za twórczość kompozytora. Za muzykę do filmu dokumentalnego „The Wounds We Cannot See” Miro otrzymał szereg nagród w USA oraz Indiach.

Zwiastun filmu:
https://www.youtube.com/watch?v=mRcwClE9b3k

Ścieżka dźwiękowa:
https://www.rmfclassic.pl/informacje/Obraz,12/Posluchaj-muzyki-do-filmu-In-This-Gray-Place-ktory-ma-dzis-premiere-Tylko-u-nas,34771.html

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x