Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Na Sportowej trwa przebudowa części chodnika


Trwa przebudowa chodnika po prawej stronie ulicy Sportowej, na odcinku od skrzyżowania z ul. Mariacką do ul. Zachodniej.


Budowana jest nawierzchnia półtorametrowego chodnika o długości 150 metrów. Wykonawca – Mławskie Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe rozpoczęło prace 6 sierpnia. Roboty potrwają do końca tego miesiąca, tak, aby wraz z początkiem roku szkolnego dzieci mogły bezpiecznie korzystać z nowego traktu. Koszt budowy nowego chodnika to 63 500 zł.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Marta
Marta
3 lata temu

A parę metrów dalej na Mariackiej dziura na dziurze… i nikt nie pomyśli by polożyć nowa drogę

Pan Starszy
Pan Starszy
3 lata temu

Mam zastrzeżenia do pofalowania tego chodnika. Podobnie jak na Z. Morawskiej, czy ZWM (tam ekstremalnie) chodniki teraz falują… Nie da się po nich normalnie iść czy spacerować, bo trzeba czujnie patrzeć pod nogi, czy się obniża, czy podwyższa… Co za idioci wymyślają takie coś, zamiast zmusić właścicieli, by swoje wjazdy DOSTOSOWALI do wysokości chodnika.
Apeluję: poprawicie, wyrównajcie to, co już położone i dalej kładźcie p r o s t o, czyli płasko!

sebastian
sebastian
3 lata temu

Ktoś z Urzędu podał fragmentaryczną informację. Powinno być 63 500 zł za położenie 150 metrów ruchomego chodnika z pozłacanych palet i zadaszeniem.

Anonimowo
Anonimowo
3 lata temu

Ale przed wyborami będzie się czym chwalić!!!
to samo z placem zabaw w parku – lipa…

majster p
majster p
3 lata temu

No cóż, jakość pracy widać na fot dość dobrze. Nie wybrana ziemia i 3 cm podsypki. Zielsko urośnie już w przyszłym roku

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x