Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Mławska Orkiestra Dęta, chór Cantare i soliści zaśpiewali żołnierzom i o żołnierzach


Drugą częścią obchodów Święta Wojska Polskiego był koncert w miejskim parku. Na scenie zaprezentowała się Mławska Orkiestra Dęta i Zespół Artystyczny Seniorów „Cantare” z solistami: Anną Ronkiewicz, Julią Kuszkowską, Marcinem Cywińskim i Michałem Gogolewskim.


W ponad godzinnym koncercie zatytułowanym „Wiele pieśni na świecie, ze stulecia w stulecie” usłyszeliśmy w ich wykonaniu znane i popularne piosenki żołnierskie i patriotyczne m.in. „Bywaj dziewczę zdrowe”, „Kiedy żołnierze wracają”, „Kolęda warszawska”, „Nie żałujcie serca dziewczyny”, „Sanitariuszka Małgorzatka”, „Na stokach Mandżurii”. Okazało się, że wszystkie utwory są dobrze znane publiczności, a finałową pieśń Jana Pietrzaka „Taki kraj” śpiewali ciszej lub głośniej niemal wszyscy uczestnicy koncertu.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
10 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
anka
anka
4 lata temu

no no… dwóch kandydatów na burmistrza z żonami, zapowiada się ciekawe starcie :))

Czytelnik
Czytelnik
4 lata temu
Reply to  anka

Żona Pana Burchackiego bardzo miła, miałem przyjemność wczoraj z nią rozmawiać. To bardzo ciepła kobieta.

ewf
ewf
4 lata temu
Reply to  Czytelnik

A jaka ma być ? 🙂 hahaha

Anonimowo
Anonimowo
4 lata temu
Reply to  ewf

Taka jak żona Pana Kowalewskiego 🙂 Nie pokazuje się z mężem a tu raptem, patrz wczoraj jest 🙂 Albo żona – partnerka jeśli ma Pana Kiełbińskiego

Marko
Marko
4 lata temu
Reply to  Czytelnik

A ja rozmawiałem wczoraj z żoną Pana Kowalewskiego i to samo mogę powiedzieć o jego małżonce ze miła i sympatyczna kobieta..

Anonimowo X
Anonimowo X
4 lata temu
Reply to  anka

Racja anka–ALE NIE ZAUWAŻYŁAŚ 3-GO KANDYDATA, zdjęcie 24, tylko że bez zony za to ze swym asystentem POLEM,pozostali asystenci prezentują się na innych imprezach. Fakt to może być ciekawe, ale pamiętajmy że wszystko zależy od nas mieszkańców, komu powierzyć stanowisko BURMISTRZA—czy temu który zadłużył miasto Kowalewski, czy temu, który zaprowadzi, wreszcie porządek w RATUSZU i w spółkach miasta, jestem przekonany że Pan BURCHACKI, ma taki plan przygotowany, i w czasie kampanii nam wyborcom go przedstawi…

Maks
Maks
4 lata temu
Reply to  Anonimowo X

hahaha dobre..zaprowadzi ład w Ratuszu.. chyba sam nie wiesz co piszesz…:) A jak ten Burchacki kandydat na Burmistrza wygląda..i on ma reprezentować nasze miasto..? żenada i wstyd..a gadać to każdy gada i się chwali przed wyborami i obiecuje gruszki na wierzbie a po wyborach niestety klapa…ale cel osiągnięty „ogłupiały narodzie”..

Foka
Foka
4 lata temu
Reply to  Maks

Maks, a może nam powiesz, jak wygląda Pan Burchacki? Bo nie wiem o co Ci chodzi i jak chcesz ukierunkować nasze myślenie? Że niby za niski? Ale nie łysy. Zresztą Kaczyński jest zdaje się jeszcze niższy a jak go lud słucha… ( Przepraszam Panie Marcinie za porównanie bo absolutnie nie mam na myśli porównania intelektu)

aaaa
aaaa
4 lata temu
Reply to  Foka

Przepraszam, że się wtrącam, ale ten artykuł to chyba nie o wyborach i kandydatach na burmistrza.

Sroka
Sroka
4 lata temu
Reply to  aaaa

no i co z tego aaaa?

10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x