Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Bezpłatne szkolenia dla przedsiębiorców w ZUS. W Mławie 23 sierpnia


ZUS zaprasza w sierpniu na szkolenia. Tematy to elektroniczne zwolnienia lekarskie oraz ulgi dla osób, które rozpoczynają działalność gospodarczą.


ZUS przygotował w sierpniu interesującą ofertę szkoleń dla przedsiębiorców. Na zajęciach poruszymy temat „konstytucji dla biznesu”, czyli udogodnień dla osób prowadzących działalność gospodarczą takich jak ulga na start i działalność nierejestrowana. Będzie również mowa o tym jak firma powinna przygotować się do całkowitego wycofania papierowych zwolnień lekarskich, które nastąpi 1 grudnia. Wszystkie szkolenia są bezpłatne. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Szkolenia „Konstytucja dla biznesu”, zaplanowane są w sierpniu w kilkunastu oddziałach ZUS: w Ostrowii Mazowieckiej, Płońsku, Makowie Mazowieckim, Ostrołęce i Płocku. W Mławie zaplanowane jest na 23 sierpnia w godzinach 10.00 – 12.00 w siedzibie Inspektoratu ZUS, ul. Padlewskiego 29/31, pok. 205

Zgłosić się można telefonicznie bądź mailowo: tel. 23 654 35 35, email [email protected]

Więcej informacji, w tym szczegółowy zakres tematyczny poszczególnych szkoleń, można znaleźć na stronie internetowej www.zus.pl w zakładce „Wydarzenie i szkolenia”. Zapraszamy.

źródło: Piotr Olewiński

Regionalny Rzecznik Prasowy ZUS województwa mazowieckiego

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x