Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wypadek motocyklistki w Szydłowie


Dziś około godziny 12:30 w samym centrum Szydłowa wypadkowi uległa kobieta kierująca motocyklem. Do działań ratowniczych wyjechały dwa zastępy JRG Mława , OSP Szydłowo oraz zespół ratownictwa medycznego. Na miejscu była również obecna policja.


Szydłowscy strażacy – ochotnicy nie mieli do pokonania wielkiego dystansu, do zdarzenia bowiem doszło dokładnie naprzeciw strażnicy. Jak podaje straż pożarna najprawdopodobniej kierująca motocyklem nie zdążyła wyhamować za jadącym przed nią pojazdem, który skręcał w stronę urzędu gminy i doszło do położenia motocykla. Na szczęście motocyklistka odniosła jedynie powierzchowne obrażenia.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x